Камбек від хокеїстів «Кременчука» в матчі з «Білим Барсом»

31.01.2019, 21:00 Переглядів: 2 404

Після бою кулаками не машуть, проте після свистка хокеїсти зійшлися в бійці

Сьогодні, 31 січня, хокеїсти "Кременчука" вирвали перемогу у "Білого Барсу" після двох пропущених шайб у першому періоді. "Кременчук" переміг з рахунком - 6:2 (0:2, 2:0, 4:0).

«Білий Барс» - «Кременчук» 2:6 (2:0, 0:2, 0:4)

Шайби: 1:0 Ружніков (Бородай, Панченко), 1:34; 2:0 Панов (Дурдиєв, Арабов), 4:45; 2:1 Красильников (Ворона - менш.), 36:38; 2:2 Кисельов (Зайцев, Фурса), 38:07; 2:3 Фурса (Хрішпенц, Кисельов), 48:08; 2:4 Гриценко (Хрішпенц), 48:34; 2:5 Савченко (Бойових, Гриценко - більш.), 53:31; 2:6 Зайцев (Кисельов, Толстушко), 54:48;

Білий Барс: Качула (Пеленський); Ядловський (А) - Васильєв, Логач - Грицюк, Гриценко - Таран (К), Гребеник; Куцевич (А) - Качан - Лєсников, Панченко - Ружніков - Бородай, Панов - Дурдиєв - Арабов, Ромахін

Кременчук: Гордюшин (Петленко); Толстушко - Грицьких, Хрішпенц - Бєльський, Шпак - Горлушко, Савицький - Бойових; Зайцев - Фурса - Кисельов, Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Тютченко (А) - Красильников - Кривошапкін (А), Шиманський - Роганов - Єфімочкін

Поєдинок «Білий Барс» розпочав з закинутої шайби - Назар Ружніков вчасно опинився на п'ятаку і здорово зіграв на добиванні, відкривши рахунок в матчі. А через три хвилини Іван Панов відправив у ворота Микити Гордюшина другу шайбу, чим забезпечив своїй команді непогану перевагу.

На другий період кременчужани вийшли з впевненим рішенням відігратися і під кінець двадцятихвилинки це дало свої плоди - спочатку в меншості Олександра Качулу прошив Олексій Красильников, а після рахунок на табло зрівняв кращий бомбардир УХЛ в поточному сезоні Микола Кисельов. Таким чином, після 40-ка хвилин поєдинку, команди були змушені починати все спочатку.

Третя двадцятихвилинка стала бенефісом «Кременчука» - гості змогли відправити у ворота Олександра Качули ще чотири шайби. На цей раз відзначилися Данило Фурса, Тимур Гриценко, Іван Савченко та Олексій Зайцев. Провальний третій період не дозволив підопічним Костянтина Буценка втримати перевагу і вдруге в сезоні обіграти кременчужан, а підопічні Олександра Савицького змогли скоротити відставання від «Донбасу» до двох очок.

Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький:

- Хокей тим і прекрасний, що кожна команда має свій рівень підготовки, і в залежності від цього показує той чи інший рівень підготовки. «Білий Барс» продемонстрував сьогодні активну й агресивну гру. Однак її вистачило лише на 8-10 хвилин. А ми всю гру володіли перевагою, було багато кидків. І за рахунок майстерності ми сьогодні зуміли дотиснути суперника. Грою нашої команди я не можу бути повністю задоволений. Треба більше забивати. Нападники повинні грати гостріше. Ми багато возимо шайбу в кутах. Потрібно активніше грати в зоні і створювати більше загроз воротареві. Також довелося грати в три п'ятірки, оскільки ми поки не можемо грати в чотири п'ятірки в даний момент.