25 випадків грипу зареєстровано у Кременчуці

20.01.2019, 10:08 Просмотров: 2 154

Переважна більшість зареєстрованих випадків на грип - діти

У Кременчуці епідемії грипу немає, про це з посианням на міського позаштатного лікаря-епідеміолога Ларису Коровіну повідомляє прес-служба мерії Кременчука.


За її інформацією, у Кременчуці рівень захворюваності на ГРВІ не перевищує епідеміологічний поріг. Цей статичний рівень властивий для цього сезону. Поточний епідсезон відрізняється тим, що станом на сьогоднішній день у місті зареєстровано 25 випадків грипу, переважна більшість випадків серед дітей. Більшість із дітей, які захворіли на цю хворобу, були проліковані в умовах стаціонару інфекційного відділення дитячої міської лікарні.


Лікар-епідеміолог зазначає, що найбільш дієвим профілактичним заходом проти грипу є вакцинація. Наразі її пройшли 0,4% населення міста. Зараз щеплення також не пізно зробити, бо воно убезпечує від ускладнень, що можуть виникнути після хвороби. Водночас вона наголошує, що з метою попередження захворювання на респіраторно-вірусні інфекції та грип, кременчужани мають бути максимально обережними,  застосовувати профілактичні заходи на робочих місцях і в побуті, а також дотримуватися елементарних правил особистої гігієни.

Теги: грип грипп
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх