Кременчужани та плавнівці розділили перемоги Всеукраїнського турніру з жиму лежачи (доповнено)

6.01.2019, 15:15 Переглядів: 3 508

Змагання проходили в залі СК «Нафтохімік»

Напередодні Нового року у Кременчуці відбувся Всеукраїнський турнір жиму лежачи на Кубок ПАТ «Укртатнафта».

Абсолютною чемпіонкою серед жінок стала Катерина Прилуцька з Горішніх Плавнів. Її результат - 57,5 кг. Серед чоловіків в категорії до 66 кг переміг Костянтин Киценко 110 кг, до 74 кг Андрій Чирва (Кременчук) 92,5 кг. У ваговій категорії до 83 кг перемогу здобув Олексій Онищенко (Горішні Плавні) 172,5 кг, до 90 кг Володимир Тюшка (Кременчук) 180 кг, до 105 кг Максим Вольвак (Горішні Плавні) 197,5кг до 120 кг Іван Бегма (Горішні Плавні) 200 кг.

Абсолютним чемпіоном і володарем Кубка Укртатнафти став Олексій Онищенко з результатом 120.42 бали. Серед клубів на першому місці «Еталон» (Горішні Плавні), на другому «Титан» (Кременчук) і на третьому «Нафтохімік» (Кременчук).