6 нагород завоювали кременчуцькі титани на двох підсумкових змаганнях року

1.01.2019, 14:02 Переглядів: 2 669 Коментарів: 1

Команда СК "Титан" закінчив змагальний рік дуже чудово здобувши для Кременчука не малу кількість нагород та привезли з собою чудовий спортивний настрій, з яким готові починати новий спортивний сезон 2019 року

У Полтаві наприкінці грудня, 22 грудня, відбувся чемпіонат обласної ради ВФСТ "Колос" з класичного пауерліфтингу. У змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів з різних куточків області.

Головною метою змагань була популяризація пауерліфтингу серед молоді та підтримка його у Полтавській області.

Кременчук представляла команда СК "Титан", а саме: Дмитро Бойко, Іван Половинка, Юлія Єрофеєва, Роман Величко, Денис Виноградний, Владислав Андрієнко та Дмитро Рудь, які тренуються під керівництвом віце-президента СК ТИТАН Владислава Крамаренка.

У ході змагань Іван Половинка в.к. 105 кг у сумі трьох вправ зібрав 600 кг чим виборов перше місце та виконав норматив кандидат у майстри спорту України, Роман Величко в.к. 74 кг здобув бронзову нагороду. Юлія Єрофеєва здобула золото першості у в.к. 63 кг. Дмитро Бойко у в.к. 83 кг зібрав суму трьох вправ у 645 кг, цього результату було достатньо, щоб зайняти перше місце, та збільшити свій кращий результат на 34 кг. Також Дмитро здобув золоту нагороду в абсолютній першості чим не одноразово підтверджує свою професійність та звання майстер спорту України.

Але одними змаганнями представники СК "Титан" не змогли закінчити спортивний сезон 2018 року. Також 22 грудня також у Полтаві відбувся Кубок Полтавської області з армспорту, де взяла участь команда СК "Титан", яка також зробила свій вклад до переможного кошика нагород.

Ірина Загорулько та Олександр Лащенко, це команда яка тренується під керівництвом срібного чемпіона світу Сергія Калініченка.

Під час змагань Ірина Загорулько в абсолютній ваговій категорії у запеклій боротьбі здобула бронзову нагороду. Олександр Лащенко у в.к. 60 кг серед юнаків посів третє місце.

Загалом у переможний кошик нагород СК "Титан" внесли 3 золоті медалі та 3 бронзові.

За підсумком дня, команди СК "Титан" закінчили змагальний рік дуже чудово здобувши для міста не малу кількість нагород та привезли з собою чудовий спортивний настрій, з яким готові починати новий спортивний сезон 2019 року.