Кременчуцький боєць презентує книгу «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту»

14.12.2018, 12:32 Просмотров: 1 600

 

Презентація відбудеться в музеї АТО

21 грудня о 14.00 в музеї АТО, що знаходиться у 2 корпусі ВПУ №7, відбудеться презентація книги «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту». Книгу презентує один з авторів - кременчужанин Юрій Руденко. 


Юрій Руденко - випускник Кременчуцького військового ліцею та наймолодший командир роти в десантних військах. Книга «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» – результат першої в Україні спроби зібрати та проаналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців. У документальній хроніці описуються події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень-початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима-весна 2013-2014 років).


Команда волонтерів зібрала спогади понад 140 учасників та очевидців тих подій — військових, волонтерів, місцевих мешканців, працівників міліції та аеропорту, медиків, — а також унікальні фотографії та картосхеми, що ілюструють військові операції, які відбувалися навколо летовища. Книга містить коментарі військових дослідників, офіцерів та експертів із аналізом основних подій, а також перелік загиблих українських бійців із різних підрозділів.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх