Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 29.05.2020 10:00
Підтверджені:
Україна22811
Кременчук107
Хворі:
Україна13198
Кременчук6
Одужало:
Україна8934
Кременчук97
Померло:
Україна679
Кременчук4

Активісти пригрозили прокурору, якщо той не відзвітує про хід розслідування «Антимайдану», вони йдуть до генпрокурора Луценка

12.12.2018, 17:47 Переглядів: 2 473 Коментарів: 5

 

Керівник місцевої прокуратури Кременчука Дмитро Демченко не з'явився на сесію Кременчуцької міської ради

Керівник місцевої прокуратури Кременчука Дмитро Демченко не з'явився на сесію Кременчуцької міської ради щоб роз'яснити як просувається розслідування у справі «Антимайдану». Після цього активісти пригрозили прокурору, якщо той не відзвітує про хід розслідування, вони йдуть до генпрокурора Юрія Луценка.


Міський голова Віталій Малецький заявив, що надсилали телефонограму в прокуратуру, проте керівник місцевої прокуратури навіть у письмовому вигляді не надіслав відповідь у секретаріат ради.


Депутат Руслан Ульянов запропонував надіслати звернення до обласної та Генеральної прокуратури, що керівник місцевої прокуратури Кременчука ігнорує важливі питання, ні сам не з'явився й нікого не направив.


Активіст Юрій Крамаренко зазначив, що хочуть почути від прокурора що було зроблено, що зараз робиться й коли винні будуть притягнені до відповідальності.


- Ми пам'ятаємо хто і що робив. Давайте йти в правильному руслі, але якщо силові структури не хочуть працювати, то не доводьте до того, щоб ми брали це в свої руки, - зазначив Юрій.


Ілля Баранник розповів, що під час Революції гідності, йому не було ще 18 років, коли він разом з іншими допомагав здобувати незалежність, коли у той же час з Кременчука відправлялися автобуси з “тітушками”.


- У мене питання до правоохоронних органів. Чому досі не покарані люди, які організовували виїзд “тітушок” з нашого міста? Чому верхівка “Партії регіонів” у Кременчуці не на лаві підсудних, а у сесійній залі, - з риторичним запитанням звернувся Ілля.


Ще один учасник Революції гідності Іван Балацький додав:


- Ми вимагаємо притягнути до відповідальності осіб, які затягнули розслідування дій “Антимайдану”. Якщо наші звернення і запрошення депутатів не беруться до уваги прокурора ми знайдемо вихід на Генерального прокурора Юрія Луценка, й будемо особисто просити про звільнення прокурора Кременчука.


27 депутатів Кременчуцької міської ради проголосували за, щоб заслухати інформацію керівника кременчуцької місцевої прокуратури про хід та результат розслідування під час акції суспільно-політичного протесту 21 лютого 2019 року (на наступній сесії), проте його чекають й завтра 13 грудня.

Коментарі: 5

18
12 декабря 2018 20:09

наивные, юра луценко им поможет. "Судьи и генпрокурор Луценко мешают расследованию. За преступления против Майдана реальный срок получил лишь один человек, - Да. И тот - "титушка", не сотрудник правоохранительных органов"


9 1
69
12 декабря 2018 20:12

да и не будут расследовать. Начни копать там по настоящему, и сколько грязи и предательства со стороны тех, кого это во власть привело всплыло, что народ прозреет. А им это не нужно, они и так изо всех сил пыль людям в глаза пускают.


11 1
69
12 декабря 2018 20:18

 Какое *** расследование? Приоритетом для государства есть и было "корыто".Как-бы побольше урвать.Твари.


14 0
1 600
13 декабря 2018 06:59

Цитата: lovekremen
да и не будут расследовать. Начни копать там по настоящему

Если начнут копать по-настоящему,то выйдут на самих себя.

Посему и тормозят.Да еще и надежда теплится,что есть шанс привести к власти бывших "рыгов".


5 2
1 438
13 декабря 2018 07:04

Якщо наші звернення і запрошення депутатів не беруться до уваги прокурора ми знайдемо вихід на Генерального прокурора Юрія Луценка, й будемо особисто просити про звільнення прокурора Кременчука.


Нашли кем пугать... Та Луценко сам ничего не делает в расследовании о расстрелах больше ста человек на Майдане и за все 4 года, которые он "керует" генпрокуратурой, он не посадил ни одного коррупционера. Так что не смешите мои тапочки...

Не понятно чем вообще занимается Луценко в генпрокуратуре, кроме как получает хорошую зарплату.


8 2

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Вверх