1
Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 12.01.2021 11:00
Підтверджені:
Україна1124430
Кременчук5294
Хворі:
Україна292043
Кременчук1138
Одужало:
Україна812368
Кременчук4005
Померло:
Україна20019
Кременчук151

Опалювальна площа будинку на Занасипі у Кременчуці постійно «росте» - депутат Гордєєва

12.12.2018, 12:45 Переглядів: 2 393

 

Вона припускає, що така ситуація є й в інших будинках — а від цього ж залежать рахунки мешканців на опалення

Опалювальна площа будинку на вулиці велика Набережна, 29 (що на Першому Занасипі) постійно «росте». Так, порівняно з минулорічним опалювальним сезоном опалювальна площа якимось дивним чином збільшилася на 96,2 кв м. А це, звісно ж, впливає на рахунки мешканців — вони теж ростуть. Депутатський запит стосовно уточнення опалювальної площі будинку на сесії міської ради 12 грудня оголосила депутат Валентин Гордєєва (фракція «Самопоміч»). За словами депутата, вона не змогла з'ясувати у виконавця послуг - КП «Теплоенерго» причину таких метаморфоз із площею.

- «Теплоенерго» письмових пояснень не надає. У них всі винні — ВАС, «Місто для людей», балансоутримувач — лише не вони, - сказала Валентина Гордєєва.

У цьому будинку розташовано багато нежитлових приміщень, які знаходяться на балансі КГЖЕП «Автозаводське» (і звісно ж, оплата за тепло повинна розподілятися і між ними). І другий запит Гордєєвої стосувався площі цих нежитлових приміщень.

За її словами, на свої запити вона отримала три абсолютно різні відповіді щодо площі нежитлових приміщень. І тому своїм запитом Валентина Гордєєва просила уточнити площу нежитлових приміщень, щоб мешканці розуміли, як розподіляється оплата за послуги — і за тепло, і на управління будинком.

- Нас «взувають», нам лапшу на вуха чіпляють - а таких будинків море, - впевнена депутат.

Вона запропонувала розпочати з одного будинку, а потім уточнити площу й інших, якщо звернуться мешканці.

Її запит не підтримали — не вистачило одного голосу. Імовірно, деякі депутати керуються власними симпатіями (чи антипатіями) до особи депутата, а не до суті звернення. Мер запропонував оформити запити як звернення — депутату нададуть відповідь.

Автор: Татьяна Донченко Фото: Александр Попенко
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх