До Кременчука везуть Вифлеємський вогонь

9.12.2018, 14:42 Просмотров: 1 651

 

Його планують роздати у переддень Різдва

У цьому році до Кременчука привезуть Вифлеємський вогонь орінтовно 17 грудня. Орієнтовно 23 грудня вогонь місцеві пластуни потім передадуть у міську раду, госпіталь та церкви.


Акція розпочнеться о 9:30 ранку з передачі Вогню Кременчуцькому шпиталю ветеранів війни (вул. Сердюка, 23). Після цього, о 10:45 Вогонь передадуть Свято-Миколаївському собору (вул. 29 вересня, 16/34). По завершенню об 11:45 пластуни відвідають католицький костел (вул. Сумська, 82).


Вифлеємський Вогонь Миру постійно горить у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Не слід плутати його з Єрусалимським вогнем, що запалюється на Великдень.  


У скаутському поясненні палаючий вогник символізує очікування в період посту та повну жертовність. Світло є символом випромінювання добра, душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно, цей промінчик — це солідарність зі всіма, хто є далеко.  


Вогнем з Вифлеєму люди можуть запалити свічки вдома на Святу Вечерю. Крім того, Вогонь заносять до сиротинців, лікарень, щоб ті, котрі перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану - до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю або гасити раз запалену від Вогню свічку - за твердженням священиків, від цього святість Вогню не втрачається. 

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх