«Вони зупинили ворога»: українські воїни відзначають День Збройних Сил

6.12.2018, 17:49 Просмотров: 1 808 Комментариев: 6

 

Вітаємо зі святом мужності, звитяги та національної гідності українського воїнства

До Дня Збройних Сил України випустили ролик про українських воїнів - захисників Батьківщини. 
- Це свято уособлює військову могутність та здатність Української держави захищати свої національні інтереси від посягань зовнішнього агресора. Сьогодні, в умовах зухвалої російської агресії, саме Збройні Сили України є головною запорукою забезпечення спокою та миру в країні. Особлива відповідальність за виконання такої важливої державної задачі покладена на особовий склад Об’єднаних сил. 
І ви її виконуєте з честю.


Завдяки вашої мужності та високому професіоналізму створені і підтримуються умови для врегулювання конфлікту на Сході України!

З нагоди свята хочу також подякувати особовому складу Об’єднаних сил за високу громадянську позицію. Адже кожен з вас чітко усвідомлює, що по обидві сторони лінії розмежування живуть українські громадяни, які у перспективі, будуть разом будувати заможну і процвітаючу Україну. Тому мені приємно відзначити, що наші воїни не лише захищають, а й надають серйозну допомогу населенню постраждалих районів у відновленні зруйнованої інфраструктури та налагоджені мирного життя.


На жаль, російська збройна агресія досі триває, через це ми продовжуємо втрачати своїх побратимів. Вічна народна пам’ять і слава всім героям, які віддали своє життя за мирне і незалежне майбутнє України.


Переконаний, що ці сили і зусилля, які щоденно віддають наші воїни на багатостраждальній землі Донбасу, завершаться відновленням територіальної цілісності Української держави. 


У цей урочистий день, бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, оптимізму та нових значних звершень і перемог. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!, - Командувач об’єднаних сил Сергій Наєв з нагоди 27-ї річниці Дня Збройних Сил України. 


Також на сайті Збройних Сил України опублікували відеоролики про воїнів, які зупинили ворога. Вітаємо зі святом мужності, звитяги та національної гідності українського воїнства. 


Сухопутні війська головний та найпотужніший вид ЗС України. Саме піхота відіграє вирішальну роль у виконанні Збройними Силами України бойових завдань. Це успішно демонструють військові частини та підрозділи Сухопутних військ під час участі в бойових діях на території Донецької та Луганської областей.Військово-Морські Сили - призначені для відсічі збройної агресії проти України з морського напрямку, участі в ліквідації збройного конфлікту у взаємодії з іншими видами Збройних Сил України та сприяння сухопутним угрупованням військ під час ведення ними воєнних дій у приморських районах.Повітряні Сили - вид Збройних Сил України, який завжди несе постійне бойове чергування з протиповітряної оборони і виконує бойові завдання з охорони повітряного кордону нашої держави. Військові пілоти разом з іншими військовослужбовцями цього виду беруть участь в бойових діях на Сході України. Українська військова авіація є візиткою нашої держави на міжнародному рівні.Десантно-штурмові війська швидко реагують на різноманітні виклики та загрози, виконують завдання за призначенням в умовах, що потребують високої маневреності та автономності дій.Сили спеціальних операцій ?найсучасніша складова Збройних Сил України. Не існує перешкод, які б не змогли подолати спецпризначенці ССО і немає противника, перед яким би відступив чи побоявся український воїн Сил Спеціальних операцій.Вітаємо з Днем Збройних Сил України, бажаємо мирного неба над головою, міцного здоров’я, благополуччя та незламної віри у перемогу.

Комментарии: 6

702
6 декабря 2018 18:42

Смотрю в своих архивах фото наших дедов времен 2 мировой, а для меня отечественной, и ни одного фото с забралами на лицах. 


+15
592
7 декабря 2018 01:28

Цитата: А.бышенко

Смотрю в своих архивах фото наших дедов времен 2 мировой, а для меня отечественной, и ни одного фото с забралами на лицах. 

И "ваши" фото,наверное,черно-белые?


-14
1 804
7 декабря 2018 08:27

Цитата: А.бышенко
Смотрю в своих архивах фото наших дедов времен 2 мировой, а для меня отечественной

 

Нападение на Финляндию с 30 ноября 1939 года по 12 марта 1940 года попадает в период вашей отечественной войны? Про Польшу даже молчу...


-7
273
7 декабря 2018 08:39

Цитата: А.бышенко
Смотрю в своих архивах фото наших дедов времен 2 мировой, а для меня отечественной, и ни одного фото с забралами на лицах.

Потому что многие наши парни с оккупированной территории , а теперь представьте, что могут сделать эти орки с родными.


-5
15
7 декабря 2018 11:14

Цитата: А.бышенко

Смотрю в своих архивах фото наших дедов времен 2 мировой, а для меня отечественной, и ни одного фото с забралами на лицах. 

ну да,только тогда сайта “трибунал” не было,где вылаживаю сепары наши фотки,а также адресса и т.п. вот по этому и фески на лицо лучше натянуть,чтоб хоть за семью не переживать.


-3
702
7 декабря 2018 12:03

Цитата: evil
Про Польшу даже молчу..
Правильно делаете,ТОВАРИСЩ ! Цитата: The best
И "ваши" фото,наверное,черно-белые?

НЕ ! Они сине-зеленые ,т.е. в цветах Вам доступных для восприятия.


+2
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх