Роман «Мазуревичі» кременчуцької письменниці Дарини Гнатко увійшов до Довгого списку «Книги року ВВС-2018»

17.11.2018, 14:00 Просмотров: 1 271

 

Пишаємося успіхами землячки

Роман «Мазуревичі. Історія одного роду» кременчуцької письменниці Дарини Гнатко увійшов до Довгого списку «Книги року ВВС-2018», повідомляє ВВС News Україна. 


Списки оприлюднили 12 листопада. До Довгого списку премії Книга року ВВС-2018 увійшли 11 видань, серед них і роман про Кременчук.


Справжнє ім'я Дарини Гнатко - Юлія Іргізова. Роман «Мазуревичі» вийшов друком цього року. Це четвертий надрукований Юлін роман і другий - про Кременчук.- «Мазуревичі» - це історія п’яти поколінь одного роду, розказана крізь революцію та війну, утрати і пристрасть, ненависть і любов. Події в сазі охоплюють період часу з кінця ХІХ ст до 60-х років ХХ ст. Це життя п'яти поколінь одного роду. Це історія людини, яка іде по життю, руйнуючи життя інших, але у кінці його чекає розплата — він не отримає допомогу від єдиної людини, яку кохав. Мазуревич гине під час війни, а далі описується життя його доньки, - розповіла на презентації книги письменниця.Премія Книга року ВВС Україна визначає найкращих українських письменників. Слідкувати за перебігом конкурсу можна на facebook-сторінці ВВС.


Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх