Переможцем конкурсу «Студент року — 2018» стала Лілія Смірнова

16.11.2018, 18:01 Просмотров: 4 097

 

Команда студентів медичного колледжу на чолі з талановитою дівчиною зайняла перше місце в щорічному творчому конкурсі

Фото: Александр Попенко

15 листопада в Міському палаці культури провели захід, присвячений студентам, на якому журі на чолі з мером Кременчука Віталієм Малецьким обирало кращого студента року. Брали участь різні навчальні заклади:

  • вище професійне училище №7;
  • інститут ім. Альфреда Нобеля;
  • Національний університет ім. Михайла Остроградського;
  • льотний коледж Національного авіаційного університета;
  • медичний коледж ім. Литвиненка;
  • колледж КрНУ ім. Остроградського.

До початку конкурсу і зал, і балкон були заповнені. Виступ відкрили треки діджея в супроводі світлового та димового шоу. Але овації глядачів викликали танці з відомих для молоді кліпів: «Skibidi» та «Faradenza».

 

В перших двох конкурсах представники медичного коледжу здобули найбільше балів. В першому представник ВНЗ презентує свій заклад, в другому — показує відеоматеріал з процесом навчання, відпочинку студентів і підготовки до конкурсу.

 

Третій конкурс вимагав креативності та дотепності студентів — в форматі КВН журі та ведучі задавали питання, а студенти на них відповідали.


 

 

Перемогу в конкурсі «Світлина з Instagram» за хештегом #kremenstudent2018 отримало ВПУ №7 за 56 тисяч лайків.


В п'ятому конкурсі «Домашнє завдання» лідери команд показували свої таланти. Першим виступив молодий діджей Ярослав Шмєльов з ВПУ №7, талант якого відмітили члени журі, а саме Артем Ткаченко (Dj PROBASS) і Максим Кузьмінський (D.j.Maxi). Його треки підтримувалися незвичними танцями учасників команди, зокрема брейкдансом. У ВПУ №7 теж було чим потішити всіх присутніх — на сцені з'явилися дві маленькі дівчинки, які співали під синтезатор та електрогітару.

 

Після закінчення конкурсу ведучі покликали членів журі, щоб підрахувати бали. Тріумф медколледжу підтвердили бурхливі оплески людей, які сиділи в залі. Окрім кубку, Лілія Смірнова отримує багато спонсорських подарунків, зокрема 10 білетів в кінотеатр на 3D фільм.

Автор: Артём Кузьменко Фото: Александр Попенко
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх