Перемога та нереалізований пенальті «Кременя» на узбережжі Чорного моря

3.11.2018, 15:15 Переглядів: 3 341

У кременчужан залишилась одна домашня гра перед зимовим міжсезонням

Сьогодні, 3 листопада, футболісти «Кременя» на одеському стадіоні «Іван» перемогли «Реал Фарму».

«Реал Фарма» - «Кремінь» - 0:2

Голи: Серденюк 43, Піскун 49, Куць 88 (нереалізований пенальті)

Дискваліфікований: Євген Мурашов «Кремінь»

«Реал Фарма»: Георгіца, Нахаба (Поліщук, 54), Тишкул, Костюк, Ігуменов, Дмитрієв, Єрмаков (Злєпко, 64), Лиховидов Андрій, Лиховидов Микола (Опря, 27; Луньов, 85), Філіппов, Захарченко (Какушин, 75). Запасні: Богдан, Злєпко, Хамільтон-Роллінгс, Колесников. Головний тренер: Андрій Коваленко

«Кремінь»: Котляров, Бичков, Ентін, Ченбай, Вовкодав, Піскун (Яцик, 90+3), Серденюк, Бєлоусов (Степанчук, 66), Павлик (Богданов, 73), Сидоренко, Черній (Куць, 82). Запасні: Олійник. Головний тренер: Ігор Столовицький

Арбітри: Андрій Холявко (Львів), Олексій Преснухин (Маріуполь), Василь Остапчук (Суми), Максим Можаровський (Одеса)

Спостерігач арбітражу: Сергій Скрипак (Київська область)

Кременчужани вирушили в Одесу з втратами. Матч через дискваліфікацію пропустив Євген Мурашов, а Валерій Курелєх напередодні матчу переніс операцію - з ключиці вийняли пластину, тому півзахисник «синьо-білих» навряд чи допоможе в заключному матчі цього року.

Але давайте повернімось до гри. З перших хвилин матчу «фармацевти» намагались дати бій лідеру, але до перерви помилка захисту одеситів призвела до пропущеного голу. Голкіпер «Реал Фарми» на виході кулаками вибив м’яч не давши Дмитру Ентіну скористатися моментом, проте на добиванні дальнім ударом відзначився Віктор Серденюк.

На початку другого тайму «Кремінь» подвоїв рахунок. Після проходу лівим флангом Влад Сидоренко віддав м’яч Денису Бєлоусову, який переправив його на Влада Піскуна. М’яч від перекладини влетів у ворота - 0:2. «Кремінь» міг повторити домашній успіх, коли в 1 колі кременчужани перемогли одеситів з рахунком 3:0, але Іван Куць не зміг реалізувати пенальті - голкіпер Анатолій Георгіца зміг відбити 11-метровий.

У «Реал Фарми» своєрідний анти рекорд - 8 поспіль поразка, а от «Кремінь» скориставшись помилкою херсонського «Кристала» йде у відрив та стає «зимовим чемпіоном».

Граючий президент одеської «Реал Фарми» Микола Лиховидов зазначив, що після гри підійшов до вболівальників «Кременя» та сказав: «Бачте якого гравця ми вам підготували. Він нас сьогодні утопив. Серденюк за нас сезон відіграв, і не поганий сезон коли ми боролися за вихід у Першу лігу, він був одним із лідерів команди. Нам такого центрхава не вистачає зараз».

Результати 16 туру, 3-4 листопада

«Мир» - «Кристал» - 3:0

«Таврія Сімферополь» - «Нікополь» - 3:0

«Гірник» - «Миколаїв-2» - 7:3

«Металург» - «Енергія» - 2:1

1 «Кремінь» 16 10 5 1 25-6 35
2 «Кристал» 16 10 1 5 27-18 31
3 «Гірник» 16 8 5 3 34-24 29