Прийом проектів на «Громадський бюджет-2018» не продовжили

31.10.2018, 17:17 Просмотров: 1 149 Комментариев: 1

 

Під час засідання робочої групи вирішили сурово дотримуватися зазначеного заздалегідь регламенту

Після завершення подання проектів, дедлайном якого було 30 жовтня, на сайті Громадського бюджету з’явилась інформація, що до закінчення залишається ще дев’ять днів – така ситуація була доволі дивною.


31 жовтня відбулося засідання робочої групи з питань впровадження громадського бюджету в Кременчуці. На якому вирішилося, що термін подачі проектних пропозицій продовжено не буде, попри те, що не всі встигли подати свої пропозиції. Положення, в якому було чітко прописано 30 днів, не стали порушувати.


Робоча група була готова зробити винятки для людей, які не встигли опублікувати свою ідею 30 жовтня, проте таких проектів, хоча б у друкованому варіанті, представлено не було. Також під час наради робоча група зазначила, що проекти, які підлягатимуть реалізації можуть бути змінені під час роботи автором, адже не всі ідеї можна втілити повністю.


Протягом 30 відведених днів всього набралася 61 пропозиція на суму 24 744 479 грн.


Щодо втілення окремих проектів, надалі всі вони будуть розглядатися та доопрацьовуватись. Усі проектні пропозиції будуть розподілені по департаментам та управлінням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради для подальшої верифікації спеціалістами.

Автор: Дмитро Гіріч

Комментарии: 1

133
31 октября 2018 17:20

проектів, а не програм


-3
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх