Борець з Кременчука Влад Іванина - чемпіон України з греко-римської боротьби

30.10.2018, 15:30 Переглядів: 4 396

Спортсмени з Кременчука завоювали «золоту» та 2 «бронзові» нагороди

У Харкові 29 жовтня завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів, в якому взяли участь юні борці України. Збірну Полтавської області представляли борці з Полтави, Кременчука, Миргорода та Решетилівки.

За словами Олега Шаповала, в перший день змагань два спортсмени Іванина Влад (65 кг, Кременчук) та Кулинич Микита (110 кг, Полтава) пройшли в фінал й вступлять в боротьбу за золоті медалі, а борці Куликов В. (50 кг, Кременчук), Тихоненко Богдан (65 кг, Кременчук), Сорколат Павло (60 кг, Миргород), Федоренко Максим (92 кг, Полтава) боролися за бронзові медалі. Також у другий день в боротьбу вступили борці Шевченко Ерік, Кривошта Андрій, Яровий Ян, Кондюх Андрій.

В підсумку змагань Влад Іванина (Кременчук) став чемпіоном України 65 кг, Богдан Тихоненко (Кременчук) завоював бронзу 65 кг, Павло Сорколат (Миргород) завоював бронзу 65 кг, Микита Кулинич (Полтава) став чемпіоном України 110 кг. В останній день фінальних сутичок Ерік Шевченко завоював 3 місце (Кременчук), Кривошта Андрій (Кременчук) і Прядун Андрій (Миргород) зайняли 5 місце.

Зазначимо, що кременчуцькі борці тренуються під керівництвом тренерів Сергія Бузька та Євгена Пилипенка в кременчуцькій школі-інтернаті ім. А.С. Макаренка.