Кременчуцькі боксери виступили на обласному чемпіонаті пам'яті полтавця Дмитра Коряка

26.10.2018, 12:31 Переглядів: 2 126

На фото: тренер Андрій Агеєв та вихованці Дмитро Горб і Андрій Зимогляд

У Полтаві відбувся обласний чемпіонат з боксу для спортсменів 17-18 років, присвячений загиблому в АТО Дмитру Коряку. Переможці турніру потраплять у збірну з боксу Полтавської області та змагатимуться на чемпіонаті України у Житомирі.

Участь у турнірі беруть понад 50 спортсменів з усієї області, а це 6 команд: «ДЮСШ №4», «ДЮСШ «Олімпійські надії» Полтави, школи вищої спортивної майстерності Миргороду, «СДЮШОР» та спортклубу «Легіон» Кременчука, спортклубу «Алекс» із Заводського.

За підсумками змагань вихованці СК «Легіон» під керівництвом тренера Андрія Агеєва завоювали дві нагороди. Дмитро Горб, поступившись супернику у фіналі, завоював «срібло», а Андрій Зимогляд - «бронзову» нагороду.

Боксери зі СДЮШОР завоюваи командну першість на чемпіонаті області. Медалі до скарбнички нагород занесли: Микита Назаренко, Дмитро Бордюг, Олексій Цимбал, Михайло Вергала.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Андрій Агеєв