Асфальт на Крюківському мосту. День четвертий

21.10.2018, 14:46 Просмотров: 3 076

 До Крюкова ще пів Дніпра:)

Фото: Александр Попенко

В ніч на 21 жовтня працівники КП "Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління" схоже влаштували вихідний. Як повідомив нам наш спеціальний кореспондент, який пильно слідкує за просуванням нового асфальту, роботи як і станом на вчорашній ранок залишилися в районі середини Дніпра.

 

Нагадаємо, що у першу ніч дорожники поклали 2 тисячі кв м асфальту шаром 5-6 сантиметрів. Наступного дня "свіженький" вже майже дістався на ділянку над водою з боку центру міста. В третю ніч працівники ШРБУ ще не перетинули Дніпро, але ціль близько. 


Підйом і спуск з боку вул. Небесної сотні проходить нормально, без ям і розриттів, але з Крюківської сторони все як і раніше. У ранковий і вечірній час пік рух ускладнений.

 

Роботи з асфальтування планують завершити в жовтні.


Доповнено: 

Дорожники заперечують, що в них був вихідний. За словами Сергія Колесника, заступника директора ШРБУ, у ніч на 21 жовтня на мосту працювало 20 ремонтників. Асфальт цієї ночі не вкладали, але готували ділянку до асфальтування. 


- Підготовка ділянки складніша за асфальтування, враховуючи те, що на мосту стики, і ми їх присипаємо пропилом, щоб наступного дня міг проїхати транспорт, - каже Сергій Колесник. 


Автор: Альона Душенко Фото: Александр Попенко
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх