«Люди як кораблі» у виконанні кременчужанина порвало глядачів «Караоке на майдані»

15.10.2018, 16:02 Просмотров: 10 066

 

Рррррр не допомогло виграти Антону тижневу поїздку в Японію

Кременчужанин Антон Томило переміг в шоу "Караоке на майдані" й на тиждень став кращим співаком країни. Програма «Караоке на майдані» вийшла 14 жовтня у День козацтва та День захисника України, саме тому весь репертуар був присвячений цим двом подіям.


В першому турі під пісню «Біля тополі» ведучий Ігор Кондратюк обрав двох учасників, ще один учасник купив собі місце на аукціоні за 3000 грн, а четвертим став кременчужанин Антон Томило, який отримав гарантоване місце.


Хлопець навчається на 1 курсі в Полтавській аграрній академії за спеціальністю агроном. Кременчужанин Антон обрав пісню «Я України син» Павла Мрежука.


 


У фіналі Антон зустрівся зі Степаном з Івано-Франківська. Кременчужанин обрав пісню Скрябіна «Люди як кораблі», а от Степан, який також хотів виконати цю композицію, обрав авторську пісню «Моя Україна».


Поки рахували гроші боєць Олександр Рожко разом Тарасом Тополею виконали пісню «Не сумуй». Текст написав сам боєць й присвятив своїй коханій дружині, яка підтримувала й чекала його вдома під час Революції гідності, а згодом російсько-української війни.


Антон зібрав в капелюх – 1214 грн, а от Степану вдалося вдвічі менше – 583 грн.


В пісні на біс кременчужанин Антон Томило виконав пісню «Воїни світла».


Автор: Альона Душенко Источник видео: Телеканал СТБ
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх