Відомий шоумен та волонтер Сергій Притула збирає кошти для бійців спецоперацій, які тренуються під Кременчуком

15.10.2018, 09:00 Переглядів: 7 150

 

Волонтер виділив поки 25 тисяч гривень на набої. Кошти щомісяця в такому ж розмірі виділятимуться для бійців ССО

Відомий шоумен та ведучий Сергій Притула, який відомий своїм гумористичним шоу "Вар'яти", не лише гастролює з виступами, а й допомагає українській армії. Сергій Притула з перших днів російсько-української війни допомагає військовим. Він постійно звітується на своїй сторінці в фейсбук про надходження, витрати та потреби військових. В одному з останніх звітів Сергій розповів, що перерахували 25 000 грн на набої для бійців сил спеціальних операцій, які тренуються під Кременчуком. 


- На набої для снайперів у центр підготовки бійців ССО під Кременчуком буде перераховано 25 000 грн. Це кошти, які ми щомісяця будемо виділяти на БК для снайперських двійок, поки там не налагодиться нормальне забезпечення для тренувань хлопців, які працюють з великими калібрами. Кошти я перекидаю Олексію Сіхарулідзе з Народного Тилу, а він вже тямить, що з ними робити, щоб у хлопців були кулі, гільзи, капсулі і порох. 


Якщо ви також хочете долучитися для допомоги військовим рахунок картки Сергія Притули: ПриватБанк 5168 7420 6353 7207 (Притула Сергій Дмитрович).


Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Помощь военным:

Акция "Телеграфа" в помощь украинским военнослужащим. Мы призываем кременчужан оказать посильную помощь нашим солдатам. Деньги, продукты и вещи нужно приносить в приёмную издательского дома "Приватная газета" по адресу: ул. Шевченко, 50-А. Телефон для справок: 097-210-32-00 (Иван).Вверх