Браття Ротані в Кременчуці перемагають «Нафтохімік»

8.10.2018, 11:56 Переглядів: 3 522

Футбольна заруба на Молодіжному дала два різні результати серед молодіжної та дорослої команди

6 жовтня на стадіоні «Нафтохімік» справжню футбольну зарубу влаштували молодіжна команда «Нафтохімік» та полтавський «Легіон» в рамках 8 туру чемпіонату Полтавської області. Воно й не дивно, бо грали 2 лідери турніру й перемога в очній зустрічі суттєво підвищувала шанси пробитися до фінальної пульки. Вже на 3 хвилині зустрічі молоді кременчужани забили гол скориставшись помилкою воротаря суперників. Згодом почалася справжня битва, яка точилася на кожному клаптику поля: підкати, стики, навіть сутички. Це тривало аж до фінального свистка. «Легіонери» з Полтави намагалися відігратися штурмуючи наші ворота, проте наші хлопці більше діяли від захисту переходячи у контратаки. У підсумку 1:0 на користь молодіжної команди «Нафтохімік».

Після невеличкої перерви на поле вийшли дорослі команди «Нафтохіміка» по «Легіону» з Полтави. «Нафтохімік» мав рішучий настрій перервати свою 6 матчеву безвиграшну серію і здобути хоча б 1 залікове очко. Зробити в цій зустрічі було дуже важко, адже основу команди «Легіон» складають досвідчені ветерани, які свого часу грали в командах майстрів, таких як «Кремінь» та «Ворскла». Особливо виділявся на лавці запасних колишній гравець полтавської «Ворскли» та київського «Динамо» Олександр Мелащенко та тренер Олег Краснопьоров, який починав свою кар'єру в Кременчуці, згодом грав у «Ворсклі» та «Іллічівці». На полі першу скрипку грали Петро та Олексій Ротані, брати того самого легендарного Руслана Ротаня. «Нафтохімік» як міг відбивався намагаючись вберегти такий бажаний для себе рахунок 0:0. І все йшло до цього, але за 15 хвилин до закінчення гри на поле вийшов вищезгаданий Мелащенко, який посприяв забитому голу в ворота «Нафтохіміка». Поразка 0:1 й дуже реальними стають перспективи пониження в класі.

Результати 8 туру:

«Інваспорт» (Полтава) - «Фламінго» (Горішні Плавні) 0:1 (юнаки 10:0)
«Великі Кринки» - «Олімпія» (Савинці) 0:3 (юнаки 1:3)
«Кобеляки» - «Рокита» 1:3 (юнаки 1:3)
«Колос» (Лазірки) - «Карлівка» 3:0 (технічна поразка) (юнаки 3:0 технічна поразка)
«Нафтохімік» (Кременчук) - «Легіон» (Полтава) 0:1 (юнаки 1:0)