Сьогодні уся країна побачить кременчужанку Катерину Нікітіну у прем’єрі «Жіночого Кварталу»

6.10.2018, 13:02 Переглядів: 9 165

 

Подивимось і ми

Сьогодні, 6 жовтня, о 21.15 на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра нового гумористичного проекту «Жіночий Квартал» від студії «Квартал 95», учасницями якого стали 14 красивих, талановитих, відомих і сміливих представниць прекрасної половини людства. Серед них і кременчужанка Катерина Нікітіна.


 У вівторок, 25 вересня, відбулася презентація проекту.


«Жіночий Квартал – це територія дівчат. Тут вони завжди праві й відверто жартують про заміжжя, красу, буденні проблеми, секс, чоловіків і про себе. Але вони мають і багато інших тем, які хочуть підняти. Учасниці запевняють, що в кожному з випусків з гумором будуть обіграні ситуації, в які точно втрапляли майбутні глядачки та їхні подруги».


 


Нагадаємо, учасницями музично-гумористичного проекту є: акторка «Вечірнього Кварталу» Олена Кравець, героїня серіалу «Слуга народу» Ольга Жуковцова, учасниці «Ліги сміху» Анастасія Оруджова, Тетяна Песик, Ірина Сопонару, Валерія Товстолес, Катерина Нікітіна та Олександра Машлятіна, акторка «Вечірнього Києва» і нової романтичної комедії «Я, ти, він, вона» Настя Коротка, акторка Молодого театру Анастасія Євтушенко і вокалісти «Голосу країни» Віра Кекелія, Марта Адамчук, Еліна Мбані і Лалі Ергемлідзе.


 

Автор: Руслана Горгола Джерело фото: tsn.ua
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх