26 вересня футболісти «Кременя» U-19 обіграли «Нікополь», про це повідомляє прес-служба клубу. 

«Кремінь» (Кременчук) – «Нікополь» (Нікополь) 3:1

Голи: Каземіров 33’  Куць 78’ (пен.) Сідор 84’  – Базалей 18’

«Кремінь»: Ломака, Смірнов (Ядришніков, 85), Черноус, Гурін, Прокопенко, Самек (Гаврилець, 88), Сідор (Залов, 89), Васільєв (Кобеза, 60), Мовчан (Табала, 46), Каземіров, Куць. Запасний: Гончар. Головний тренер: Володимир Прокопіненко

Після гри один з кращих бомбардирів «Кременя» Іван Куць поділився з «Телеграфом» враженнями від гри:

– Почали гру трохи боязно, позначалася відсутність досвіду. Пропустили мало не з першої атаки суперників. Проте пропущений м’яч завів хлопців, в результаті зрівняли, а в другому таймі, довели матч до заслуженої перемоги.

– Для тебе як гравця «Кремінь» U-19 є плюсом, що ти маєш можливість грати за основну команду «Кременя»?

– Звичайно це плюс, все-таки перша команда – це дуже престижно, до того ж тренери приходять на кожен домашній матч, з цього хлопці налаштовуються дуже серйозно.

Нагадаємо, що у 2 турі «Кремінь» поступився в гостях ФК «Петриківка» (смт.Петріківка) з рахунком 4:3. У 4 турі наша команда зіграє в Черкасах проти місцевого ФК «Молодь-Дніпро» 3 жовтня, а у 10 жовтня зіграє вдома.

facebook x telegram whatsapp viber