Ти ще не спілкуєшся українською мовою? Тоді вони йдуть за тобою

18.09.2018, 17:03 Просмотров: 3 542 Комментариев: 1

 

Вони - це безкоштовні курси української мови

Офіційно відкрито набір на четвертий сезон Безкоштовних Курсів Української Мови в Кременчуці. 


- На вас чекають цікаві виклики від викладачів на шляху до вдосконалення рівня володіння українською. Поспішайте, цього року можливість приєднатися після початку занять буде обмежена кількістю місць, - повідомляє один з організаторів курсів у Кременчуці Ярослав Волошин.


Анкету можна заповнити за посиланням. За контактною інформацією звертатися за номером: 0934549711 Ярослав


Проект Курсів стартував у 2013 році у різних містах України під гаслом «Навчи друзів розмовляти українською». Ініціатива є одною з перших в Україні та надала можливості вивчати українську мову, змінила підходи у викладанні і сприяє популяризації. На волонтерських засадах започаткували перші в країні курси української мови для всіх охочих, з викладачем в аудиторії, використовуючи у навчанні комунікативні методики, різноманітні ігрові форми. Зараз курси безкоштовної української мови проходять у таких містах як: Кременчук, Горішні Плавні, Київ, Запоріжжя, Бердянськ, Тернопіль, Львів, Дніпро, Маріуполь, Вінниця, Кропивницький, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Харків, Щастя, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка. 

Комментарии: 1

386
19 сентября 2018 03:50

Эти курсы нужно сделать обязательными для глобинских студентов и всей Полтавы. Может после курсов научатся различать языки.


+3
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх