Члени ОСББ тепер можуть відпрацювати заборговану плату на користь об'єднання

10.09.2018, 14:31 Переглядів: 3 478

Тобто внесок на утримання спільного майна можна зробити не лише грошима, а й власною працею

На замітку кременчужанам, які мешкають у будинках, де створені ОСББ: якщо ви заборгували внески на утримання будинку, тепер їх можна відпрацювати. Відповідний Порядок затвердив нещодавно Кабмін, постанова опублікована на сайті КМУ.

Документ називається Порядок проведення розрахунків із співвласниками багатоквартирного будинку, які мають заборгованість перед об’єднанням співвласників такого багатоквартирного будинку, у разі виконання ними робіт, необхідних для утримання спільного майна співвласників.

«Правління об’єднання за заявою співвласника, який має заборгованість із сплати внесків та платежів, або за власною ініціативою укладає за згодою такого співвласника з ним договір про виконання робіт на суму, що не перевищує суму заборгованості. Договір підписується головою правління об’єднання та співвласником,який має заборгованість із сплати внесків та платежів,» - сказано в документі.

Після того, як боржник відпрацює свій борг, складається акт виконаних робіт.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ВСЕ ПРО ОСББ:

Усі жителі багатоповерхівок тепер, згідно із законом, є їх співвласниками. До 1 липня 2016 року кременчужани мали визначити, як управляти своїм житлом.

Найбільш перевірений і відповідальний з цих способів управління, при якому жителі, дійсно, можуть впливати на стан будинку – створити ОСББ. Діяльність його регулюється Законом «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку».

Як створити ОСББ, читайте тут.

Про практику роботи ОСББ ми розповімо в цьому сюжеті. Якщо у вас виникли питання, ми підготуємо відповіді, пишіть t.donchenko88@gmail.comСвіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх