Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 26.11.2020 10:00
Підтверджені:
Україна677189
Кременчук2709
Хворі:
Україна348077
Кременчук1097
Одужало:
Україна317395
Кременчук1537
Померло:
Україна11717
Кременчук75

У Кременчуці можуть зникнуть головні лікарі

1.09.2018, 11:02 Переглядів: 3 674

 

Функції розподілять між двома новими посадами

З нового року посад головних лікарів не буде, про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомила в.о. міністра охорони здоров'я України Ульяна Супрун. 


У Міністерстві охорони здоров’я підготували проект змін, який передбачає розподіл функцій головного лікаря між двома новими посадами: генерального директора/директора та медичного директора. 


За словами Ульяни Супрун головні лікарі тягнуть величезний масив роботи, який у багатьох розвинених країнах світу виконує два фахівці - директор, який займається ключовими адміністративними питаннями, та управлінець, що курує всі медичні процеси.


- Це не просто перейменування посад головного лікаря та “начмеда”. Нарешті, ми матимемо чіткий та адекватний розподіл функцій і вимог до двох управлінських посад.


Адже зараз директор (головний лікар) керує фактично усіма процесами, а “начмед”, хоч номінально й відповідає за медичні питання, проте повністю залежний від рішень керівника. Зі змінами, медичний директор стане самостійним управлінцем.


Медичний директор буде більш незалежним від генерального директора, матиме повноваження приймати управлінські рішення самостійно, удосконалювати медичні послуги, організовувати пацієнтоорієнтоване лікування, самостійно підбирати медичні кадри, тощо.


А генеральний директор займатиметься розвитком лікарні, координацією роботи закладу, залученням інвестицій, господарською діяльністю, - повідомила в.о. міністра охорони здоров'я України


Наказ вступить у дію 1 січня 2019 року. Головні лікарі, які вже уклали чи укладуть трудові договори до того моменту, працюватимуть за старою моделлю - керуватимуть і адміністративними, і медичними процесами - до терміну, визначеного у договорі. Після завершення терміну дії договору головні лікарі зможуть пройти конкурс як на посаду генерального директора, так і на посаду медичного директора закладу охорони здоров’я.

Теги: главврач
компанія «Інтера Люкс»

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх