Кременчуцька художниця Наталія Мкртчян намалювала портрет президента Казахстану

30.06.2018, 16:09 Просмотров: 3 024

 

На персональній виставці вперше виставили портрет Президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва

У Києві на персональній виставці кременчуцькї художниці Наталії Мкртчян вперше виставили портрет Президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. На своїй сторінці в фейсбук худжниця написала, щ презентувала цей подарунок до 20-річчя Астани (столиці Казахстану - ред.). 


 


Наталя є автором понад 40 робіт і віддає перевагу реалістичним, жанровим картинам і портретів. У своїх роботах художниця в основному використовує масло і акрил. Картини виконані на полотнах з натурального льону. Написати портрет Нурсултана Назарбаєва художниця планувала вже давно. Шукала матеріали, вивчала діяльність та багато читала про Президента, щоб на полотні передати характер.


- Картина була написана протягом місяця. Вона була присвячена Дню народження Нурсултана Абишевича і 20-річчю міста Астани. Писала я її маслом на полотні, льон. Ми, українці, прагнемо зміцнювати дружбу між нашими країнами. Я надалі ще хочу написати кілька картин на тему Казахстану і демонструвати їх на виставках, щоб наша дружба зміцнювалась, - пркментувала Наталія Мкртчян каналу Хабар 24.


Сюжет з 3.53 хв

Автор: Альона Душенко Источник видео: Телеканал Хабар 24
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх