Колись виснажена Бородатка тепер шукає люблячих господарів

27.06.2018, 09:23 Просмотров: 2 541 Комментариев: 4

 

Песик поки живе в Спецсервісі

Песику Бородатці близько року, його знайшли на вулиці Халаменюка. Голодна, худа, перелякана. По ній було видно, що вона не знає міста та за якими законами живуть вуличні собаки. Очевидно, що це домашня собака, яку викинули.


Лікар поставив діагноз виснаження. Страшно уявити, в яких умовах вона перебувала і що пережила. Два тижні її відгодовували у «Спецсервісі», ставили крапельниці. Після того як підгодували та підлікували, її стерилізували. Проте відпустити не можуть, тому що вона абсолютно не пристосована жити на вулиці, - повідомляють волонтери на сторінці «Благодійний Кременчук».


Незважаючи на свій стан, вона була дуже лагідна. Кинутий погляд людини ставав сигналом того, що потрібно мотати хвостиком, ставати на задні лапки, облизувати руку. Із задоволенням друже з людиною. Вона дійсно постійно показує, наскільки рада тому, що ти просто поруч. Втім вона вміє і захищати свій вольєр. Весело, але гавкає, коли приходять повз люди. Тож буде гарним другом та охоронцем. Сторожовою злісною собакою їй, звичайно, не бути, але якщо взяти до приватного будинку, то злодію непоміченим пройти не вдасться. 


Працівники «Спецсервісу» припускають, що хтось міг переплутати її з тер'єром, коли вона була маленькою, а коли з'ясувалось, що це не так, то викинули на вулицю. Як нам розповіли, це відбувається часто. Люди беруть недорого цуценят, думаючи, що вони породисті. Коли ті підростають і з'ясовується, що це не так, то їх викидають. 


Якщо ви хочете прихистити її або знайти собі друга, то телефонуйте до Спецсервісу за цими номерами: (0536) 74-12-61; (067)-203-21-97 черговий.

Автор: Альона Душенко Источник фото: Благодійний Кременчук

Комментарии: 4

14
27 июня 2018 09:47

Как можно взять, а потом выбросить собаку?


+10
193
27 июня 2018 09:55

Подобрашки  благодарны своим спасителям. Она будет верным и преданным другом. Дай Бог ей найти добрый и любящих хозяев.


+10
432
27 июня 2018 13:04

Цитата: Флай

Как можно взять, а потом выбросить собаку?

Такое сплошь и рядом...увы, не все люди адекватные.

 


+5
526
27 июня 2018 13:24

Цитата: Українка

Подобрашки  благодарны своим спасителям. Она будет верным и преданным другом. Дай Бог ей найти добрый и любящих хозяев.

согласен моя когда после загула 6месячного  вернулась домой ни на шаг не отходит и чхать она теперь на котов собак и все остальное хотела[hide][/hide])))


+2
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх