Кременчуцькі «спайдермени» Ігор Пічка та Світлана Воробйова завоювали «золото»

25.06.2018, 14:17 Переглядів: 2 299

 

ІІ чемпіонат України зі скелелазіння відбувся в Кропивницькому

На початку літнього сезону змагань зі скелелазіння Кременчук на ІІ Чемпіонаті України зі скелелазіння серед вихованців закладів позашкільної освіти представили спортсмени секції скелелазіння КрНУ ім. Остроградського Ігор Пічка та Світлана Воробйова. Змагання проходили у Кропивницькому на базі КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму і краєзнавство та екскурсій учнівської молоді» під егідою Федерації альпінізму і скелелазіння України.


Чемпіонат проводився в двох кваліфікаціях особистий залік і командний залік. Наші спортсмени виступили в особистому заліку.


У змаганнях брали участь спортсмени з різних куточків нашої країни. У дисципліні лазіння на швидкість в групі 2007-2008 Ігор Пічка завоював 1 місце. 


У дисципліні лазіння на швидкість в групі 2001-2002 Світлана Воробйова зайняла 1 місце.


До змагань в лазінні на швидкість спортсменів підготували в манежі КрНУ ім. Остроградського тренером Оленою Бутенко. За внесок в розвиток і підготовку спортсменів секції скелелазіння КрНУ ім. Остроградського тренер Олену Бутенко нагородили «Подякою за активну участь команди Полтавської області в чемпіонаті».

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Тетяна Пічка
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх