Кременчуцькі нацгвардійці завоювали «срібло» з багатоборства

20.06.2018, 11:29 Переглядів: 2 164

А інструктор з фізичної підготовки частини Юрій Шкіря завоював 1 місце в особистому заліку

Кременчуцькі нацгвардійці змагалися з військового багатоборства на першість Центрального територіального управління Національної гвардії України. Як повідомляє прес-служба військової частини 3059 змагання відбулися з 12 по 15 червня у Дніпрі.

У змаганнях приймали участь спортивні команди військових частин Центрального оперативно-територіального об’єднання та військових частин прямого підпорядкування.

В ході напруженої, безкомпромісної боротьби, кременчуцькі гвардійці військової частини 3059 Національної гвардії України посіли почесне 2 місце.

А інструктор з фізичної підготовки частини старший сержант військової служби за контрактом Юрій Шкіря в особистому заліку посів 1 місце.

Вітаємо спортивну команду військової частини 3059 Національної гвардії України і бажаємо подальших успіхів у здобутті високих спортивних результатів на першості Національної гвардії України.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Військова частина 3059 Національної гвардії України