Скільки заробляє дружина депутата Ульянова на юридичних послугах, які надає КП «Теплоенерго»

19.06.2018, 14:04 Просмотров: 4 885 Комментариев: 36

  

ГО «Кременчуцький антикорупційний центр» оприлюднило договір, акти виконаних робіт та копії платіжних доручень на юридичні послуги для комунального підприємства «Теплоенерго», які були отримані за рішенням суду

На отримання «секретного» договору пішов майже рік

Юрисконсульт Юлія Ульянова, дружина депутата Руслана Ульянова (БПП), який є радником міського голови з юридичних питань, отримує за юридичні послуги, що надає комунальному підприємству «Теплоенерго», щонайменше 216 тисяч гривень на рік.

 

Така сума виходить із простих розрахунків щодо вартості послуг на місяць, зазначених у договорі, який громадська організація «Кременчуцький антикорупційний центр» не без перешкод отримала на свій інформаційний запит. Так, спочатку комунальне підприємство «Теплоенерго» відмовило антикорівцям у наданні інформації, яка за своїм статусом є публічною, і тому довелося звертатися до суду та пройти дві інстанції: Полтавський окружний адміністративний суд та Харківський апеляційний суд. Про судові перипетії повідомлено на сторінці громадської організації у Фейсбук.


Врешті КП «Теплоенерго» надало запитувану інформацію – знадобився майже рік, щоб її отримати, адже запит був спрямований 31.07.17 року. Наразі документи (договір, акти виконаних робіт, копії платіжних доручень) опубліковані у відкритому доступі, з ними може ознайомитися кожен.

 

Договір на надання правових послуг із забезпечення господарської діяльності був укладений між КП «Теплоенерго» та Юлією Ульяновою 1.12.16 року -  тобто якраз у той проміжок часу, коли її чоловік Руслан Ульянов став депутатом міськради та радником міського голови з юридичних питань. Таке от співпадіння. (Щоб роздивитися договір, клікніть для збільшення). 


 

 

Ціна договору

Отже, чому ми говоримо, що сума 216 тисяч не остаточна? Річ у тім, що вона витікає із вартості щомісячних послуг юрисконсульта Юлії Ульянової.

 

Вартість послуг (пункт 11 Договору) – це фіксована плата в розмірі 20 000 грн на місяць (під час дії договору в листопаді-квітні), а в інші місяці року – 16 000 грн на місяць. Цю плату юрисконсульт отримує в розрахунку за 30 годин робочого часу на місяць. Проте, якщо часу витрачено більше, то сума може збільшуватися – це передбачено договором. При цьому навпаки умова не діє: зменшення вартості послуг не передбачено.

 

«В разі, якщо протягом місяця буде надано послуг більше, ніж на 30 годин робочого часу, сторони шляхом складання акту виконаних робіт можуть зафіксувати більшу вартість послуг в певному місяці. Додаткова угода до договору в такому випадку не укладається. В разі, якщо для надання послуг Замовнику було витрачено менше, ніж 30 годин робочого часу, вартість послуг залишається незмінною», - сказано в договорі.

 

Не важко порахувати, що одна година юрисконсульта Юлії Ульянової обходиться комунальному підприємству «Теплоенерго», яке регулярно отримує гроші на свою підтримку з міського бюджету, у такі суми:

 

  • 666 грн 66 коп – з листопада по квітень
  • 533 грн 33 коп – у інші календарні місяці.

Крім того, передбачено, що від стягнутих у примусовому порядку боргів або захищених в судовому порядку сум юрисконсульт отримує ще 3% від суми.

 

Що має робити юрисконсульт за ці гроші

Договір передбачає усні та письмові консультації, представництво інтересів Замовника (КП «Теплоенерго») у судах та інших державних органах, представництво інтересів з правових питань перед фізичними та юридичними особами та координацію штатної служби «Теплоенерго».

 

З цього приводу ГО «Кременчуцький антикорупційний центр» ставить риторичне питання на своїй сторінці у Фейсбук: «Питання – наскільки кваліфіковані штатні юристи КП «Теплоенерго», якщо для їх координації та контролю потрібно залучати приватного юриста?»

 

Втім, це питання варто було б адресувати попередньому керівнику КП «Теплоенерго» Дмитру Питульку, адже саме за його керівництва укладався договір з приватним юрисконсультом.

 

Термін дії договору – безкінечний?

«Кремінь Антикор» звертає увагу і на термін дії договору між КП «Теплоенерго» та юрисконсультом Юлією Ульяновою (це пункт 22), а саме – на те, що конкретний термін дії договору не обумовлений.

 

«Цей договір набирає чинності з моменту його підписання Сторонами та діє до його розірвання в установленому цим договором порядку», - цитуємо сам договір.  

 

Ось коментар антикорівців з цього приводу: «Тобто, конкретного строку дії немає. До речі, установленого порядку розірвання договору в цій угоді теж немає. Як кажуть, є лише 3 речі, на які можна дивитися вічно: як тече вода, як горить вогонь і як спливає строк дії договору між КП «Теплоенерго» та СПД ФО Ульяновою Ю.А.»

 

«Секретні інструкції для працівників ЦРУ»

Пункт 16 договору, за визначенням антикорівців, нагадує «секретні інструкції для працівників ЦРУ», цитуємо цей пункт: «Інформація про перелік послуг та витрачений час зберігається у Юрисконсульта протягом місяця в електронній формі, після чого Юрисконсульт має знищити її з метою забезпечення конфіденційності отриманої від Замовника інформації про зміст отриманих від останнього доручень».

 

Тобто громада, яка постійно дотує комунальне підприємство (адже гроші з бюджету – це кошти платників податків) відповідно до цього договору навіть позбавлена можливості дізнатися, які ж конкретно послуги надав юрисконсульт за доволі високу суму оплати, яка за 30 годин роботи на місяць перевищує у 2-2,5 рази середньомісячну зарплату у Кременчуці.

 

Отже, не дивуємося тому, що КП «Теплоенерго» так довго не надавало договір громадській організації, помилково вважаючи всю інформацію конфіденційною.


Проте Закон України «Про доступ до публічної інформації» (ч. 5, ст. 6) чітко передбачив: «…не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно».


Комунальне підприємство «Теплоенерго» на 100% створено на базі комунальної власності, в відтак, всі види майна, у тому числі й грошові кошти, належать до комунальної власності. А відповідно, інформація про те, за що саме платять юрисконсульту (чи комусь іншому), не може бути засекречена. Проте, як бачимо, КП «Теплоенерго», маючи недешевого приватного юрисконсульта, витрачало гроші на апеляцію, не визнаючи договір з цим юрисконсультом публічною інформацією. І лише дарма витратило на апеляцію гроші - комунальну власності, тобто власність територіальної громади. То чи можна назвати якісними послуги такого юрисконсульта?


«Я перебуваю з дружиною у трудових відносинах»

 

Проте повернемося до самого договору, відповідно до нього юрисконсульт Юлія Ульянова має здійснювати й представництво інтересів КП «Теплоенерго» у судах. Проте ми пам’ятаємо, що у справі за позовом депутата Оксани Піддубної про скасування тарифів КП «Теплоенерго» інтереси підприємства в суді представляє її чоловік – адвокат і депутат Руслан Ульянов. Тож «ТелеграфЪ» адресував йому питання.


- Доброго дня! «Кремінь Антикор» опублікував договір, за яким ваша дружина надає юридичні послуги КП «Теплоенерго». Питання до вас: якщо дружина надає юрпослуги, то чому ви а не вона представляєте інтереси підприємства у суді? (Я маю на увазі позов Піддубної). Чи ваші послуги як адвоката регулюються окремим договором? Яка його вартість?


- Я перебуваю з дружиною в трудових відносинах. п. 4 договору: Юрисконсульт має право залучати до виконання доручення інших фахівців в галузі права, з якими Юрисконсульт має договірні відносини, крім тих, які є його працівниками, при цьому Юрисконсульт відповідає за дії таких осіб, як за свої власні. Мої послуги охоплюються зазначеним договором. 


- Але питання щодо вартості послуг залишається. Оскільки договір передбачає плату за 30 годин роботи на місяць, а за додатково витрачений час передбачено додаткову оплату. То скільки вартує представництво інтересів «Теплоенерго» у суді?


- Згідно п. 11 договору: «В разі, якщо протягом місяця буде надано послуг більше ніж на 30 годин робочого часу, сторони шляхом складання акту виконаних робіт можуть зафіксувати більшу вартість послуг в певному місяці». Сторони таким правом не користувались.


Пан Ульянов також додав щодо вартості послуг юридичних послуг, які сплачує «Теплоенерго» приватному юристу:

- Для відому скажу, що наш погодинний гонорар для клієнтів становить в середньому 2000 грн/год. З комунальними підприємствами ми працюємо на дуже пільгових для них умовах.


- Є ще питання до вашої дружини: щодо того, чому послуги з листопада по квітень оцінені дорожче. Як мені з нею сконтактувати? Чи ви відповісте?


- Період опалювального сезону. Більше роботи, - відповів Руслан Ульянов.


Скромні доходи адвоката Ульянова

Відповідно до декларації про доходи, котру Руслан Ульянов подавав як депутат, він є власником ТОВ «Юридична фірма «Ульянов і Чернявський», ПП «Адвокатська контора Ульянова». Проте сам він за 2017 рік, судячи з його декларації, заробив аж надто скромну суму, особливо виходячи з озвученої цифри гонорарів за консультацію: 46 356 грн, тобто усього по 3 863 грн на місяць – трохи більше за мінімалку. При цьому 41 084 грн – за основним місцем роботи і ще 5 272 грн – за сумісництвом, за викладацьку діяльність. Доходи від СПД ФО Ульянова – дружини, з якою, за його словами, Руслан Ульянов перебуває у трудових відносинах – не зафіксовані.


Дружина Руслана Ульянова, яка співпрацює з комунальними підприємствами – основний годувальник родини депутата. Крім скромної зарплати - 43 573 грн, Юлія Ульянова задекларувала доходи від підприємницької діяльності у сумі 1 млн 358,988 тис грн.

Комментарии: 36

227
19 июня 2018 14:47

Ульянов с Порошенко очень похожи между собой:

1. маниакальная тяга к деньгам

2. личные интересы превыше всего

3. оба политические трупы

 


+30
420
19 июня 2018 15:41

За наслідками нашої роботи з комунальними підприємствами лише з ПАТ "Полтаваобленерго" було присуджено до сплати більше 15 млн. гривень, скасовані незаконні судові рішення про поновлення на роботі клану Медведовських, які не гребували отримати за цими рішеннями кілька сотен тисяч з Кременчукводоканалу, нормалізовано  договірну та судову роботи на провідних комунальних підприємствах, внормовано відносини з постачання технічної води на ТЕЦ тощо. При цьому рішення на користь комунальників приймались виключно у Верховному суді та судах апеляційних інстанцій - усі нижчестоящі суди займали позицію проти комунальних підприємств ( мабуть, давала взнаки давня звичка про те, що вони будуть не спроможні оскаржити ці судові рішення). До початку нашої роботи таких результатів не демонстрували ЖОДНІ штатні юрисконсульти, а подавати позови з вимогою стягнути кошти з ПАТ "Полтаваобленерго" взагалі було чимось зі сфери фантастики.

 

Давайте продовжувати економити на юридичній роботі, втрачаючи мільйони там, де, заплативши за роботу фахівцям, можна їх зекономити. 

 Цитата: krem1603
оба политические трупы

З Порошенко ви погарячкували.

А щодо мене, то мої справи відкриті виборцям, і якщо вони проголосуюь за інших, більш достойних людей - то це їх вибір, його треба поважати.


-30
3 295
19 июня 2018 15:59

Цитата: krem1603

Ульянов с Порошенко очень похожи между собой:

1. маниакальная тяга к деньгам

2. личные интересы превыше всего

3. оба политические трупы

 

лише нерозумний буде вести розмову про те, в чому "0"


-4
12
19 июня 2018 16:18

Как надоел этот спектакль, этот откровенный дерибан бюджетных денег! Пока эти свиньи жируют, мои родители пенсионеры последние деньги за комуналку отдают, что бы такие как ульянов с женой *** ***.


+37
117
19 июня 2018 16:28

у нас "теплоэнерго" очень прибыльная организация? разве нельзя взять юриста на 4-8 тысяч? пан Ульянов вам и вашей половине, там не икаеться, что половина кременчужам вас кормит? еще раз задам свой вопрос? вы еще будете баллотироваться в депутаты?... боюсь вторую каденцию, мы вас не прокормим..  


+37
420
19 июня 2018 16:39

Цитата: ссс

разве нельзя взять юриста на 4-8 тысяч? 

Можна. Але зі складною проблемою він, скоріше за все, не впорається.

Цитата: ссс
половина кременчужам вас кормит?

Моя робота дає прибуток міській громаді в десятки мільйонів гривень. Прочитайте мій коментар вище. 

Чи вам було би комфортніше, якби місто втрачало такі кошти, але, головне, щоби при цьому мені нічого не заплатили?

 

Відкрию вас страшну тайну - тисячі людей отримують на комунальних підприємствах заробітну плату, десятки та сотні ФОП та підприємств - комунальні підряди на роботи та послуги. Юридична робота - така ж сама, як і всі інші, лише трохи складніша.

 

І, щоби двічі не вставати - мене ніхто не годує. Я свої кошти заробляю.

І так,  мої послуги варті тих коштів, які мені платять, в тому числі і комунальні підприємства. До останньої копійки.


-38
46
19 июня 2018 16:46

эти *** два присосались крепко до кормушки


+26
780
19 июня 2018 17:11

Цитата: Флай

Как надоел этот спектакль, этот откровенный дерибан бюджетных денег! Пока эти ...

К сожалению коррупция всегда присутствует в бедных развивающихся странах (как наша). И если это надоело, то нужно что-то делать. Страна нормальной сама не станет, нормальной ее должны сделать граждане этой страны, а это тяжелый труд. И каждый должен сделать для себя выбор, или плыть по течению, или бороться и строить или и дальше быть рабом и ныть на кухнях и в интернетах.


+8
109
19 июня 2018 17:38

Цитата: Флай

Как надоел этот спектакль, этот откровенный дерибан бюджетных денег! Пока эти свиньи жируют, мои родители пенсионеры последние деньги за комуналку отдают, что бы такие как ульянов с женой *** ***.

 

Подписываюсь под каждым словом!!! Моя 74 летняя бабуля уже пол города оббегала ради субсидии, ибо коммуналка обходится в сумму больше чем их пенсия с дедом. Благодаря новым правилам люди останутся на улице из за таких  тарифов 


+22
234
19 июня 2018 20:03

666,66 грн в час, +еще % ?  * 8 часов * 21 рабоч. день. - 112000 в месяц.... та чихать на ту поднимающуюся комуналку.


+12
242
19 июня 2018 21:54

Цитата: стабільний пкращувач
коррупция всегда присутствует в бедных развивающихся странах (как наша).
пришло спонтанно в голову: пока в нашей стране будет присудствовать коррупция, до тех пор наша страна и будет бедной, развивающейся  (уже скоро как тридцать лет)


0
533
20 июня 2018 00:59

Не знаю, как там... коррупция, не коррпция... Но знаю одно, что качество (товар, услуга и т.д.) дешевым не может быть!


-12
3 961
20 июня 2018 08:25

Цитата: Mr.Joker

Не знаю, как там... коррупция, не коррпция... Но знаю одно, что качество (товар, услуга и т.д.) дешевым не может быть!

А, труд сталевара, шахтаря, хлібороба може? З них і 5 тис вистачить....


+10
17
20 июня 2018 08:41

 Можна вопрос?: За сколько месяцев прийдеться доплатить жителям Раковки за газ (якобы на подогрев питьевой воды), если согласно утвержденного графика отключения горячей воды в Кременчуге на Раковке воды не будет с 03.05.2018 по 13.06.2018, а по факту... ну вы сами знаете, что её не будет очень долго?+1
117
20 июня 2018 08:48

пан Ульянов. если взять юриста с центра занятости: во первых, не надо ему с бюджета выплачивать помощь: во вторых - молодежи которая закончила университеты, тоже надо с чего то начинать!... в третьих.. это экономия зарплатных денег "теплоенерго", и опять же бюджета... в четвертых - если вы себя "великим" юристом считаете.. то подскажите....  а то получается.. на биржах люди ищут хоть какую то работу, а все деньги идут на содержания "ВАС ЛЮБИМЫХ"... (пан Плескун тоже оказывает юруслуги образованию....) Вы все присосались к бюджетным деньгам, по этому и повышаете тарифы, где вы юристы... енерго, водоканал... 


+10
16
20 июня 2018 10:07

Цитата: ulyanov

 До початку нашої роботи таких результатів не демонстрували ЖОДНІ штатні юрисконсульти

 

 

Тоді навіщо їх взагалі залишати в штаті, і платити і приватним юристам і штатним, якщо останні такі не ефективні. Звільняйте зайвий баласт (ви ж як радником міського голови та депутат можете порадити звернути увагу на погану роботу працівників комунального підприємства), чи тоді не буде кому робити за Юлію Ульянову, адже на разі не зрозуміло за що саме вона отримує такі кошти, бо в судах комунальні підприємства відстоюєте ви, штатні юристи скоріш за все роблять всю поточку роботу і паперову. А чим же займається юрист, якому платять такі значні кошти?


+13
420
20 июня 2018 10:12

Цитата: ссс
если взять юриста с центра занятости

Цитата: ссс
это экономия зарплатных денег

Ви мислите в парадигмі, згідно з якою юрист, що перебуває на обліку в центрі зайнятості ( тобто той, хто не може себе реалізувати в професії), і адвокат з 23-річним  досвідом роботи - то фахівці одного рівня, і відрізняються між собою лише рівнем заробітної плати, тому що обидва мають дипломи.

 

Щоби зрозуміти помилковість такого свого мислення, уявіть, що би ви особисто обрали для себе: лягти на операцію під ніж вчорашнього студента, чи обрати собі для цього хірурга, у якого за плечима сотні успішних подібних операцій та кілька десятків років відповідного досвіду? Ви в цьому випадку будете думати про економію своїх коштів, чи таки подбаєте про якість свого життя?


-6
1 625
20 июня 2018 10:17

Цитата: ulyanov
Щоби зрозуміти помилковість такого свого мислення, уявіть, що би ви особисто обрали для себе: лягти на операцію під ніж вчорашнього студента, чи обрати собі для цього хірурга, у якого за плечима сотні успішних подібних операцій та кілька десятків років відповідного досвіду? Ви в цьому випадку будете думати про економію своїх коштів, чи таки подбаєте про якість свого життя?

 

Чому у вас з таким досвідом не вистачає мужності (наприклад) зупинити зухвалий шантаж міста Кременчукгазом із "боргом яценюка"?


+14
3 961
20 июня 2018 10:42

 з таким досвідом(Знання, можливість і певні зв,язки) можна багато чого виграти на користь громади, та це зовсім не вигідно таким панам, як Ульянові.


+12
420
20 июня 2018 11:00

Цитата: evil
зупинити зухвалий шантаж міста Кременчукгазом

а в чому проявляється цей "зухвалий шантаж"?


-12
1 625
20 июня 2018 11:24

Цитата: ulyanov

Цитата: evil
зупинити зухвалий шантаж міста Кременчукгазом

а в чому проявляється цей "зухвалий шантаж"?

 

В мене немає точної статистики. У більшості мешканців (думаю шо у 80%) Кременчука зарплатня далеко не 40 тис. грн. як у керівництва міста. Вона реально у 8-10 разів меньша. Ви краще мене повинні знати скільки родин у Кременчуці отримують субсидії. Шантажувати мешканців "боргом Яценюка" за неотримання субсидії у наступному періоді можуть тількі покидьки. Підступність у тому, шо це стосується лише мешканців Кременчука. Так каже Google. Тобто лише у нашому місті скнари з Кременчукгазу обдирають злиденне населення...А місцева влада лише безпорадно спостерігає. Як це класно, у пенсіонерів з пенсією у 1500 грн. стягувати уявний борг. Це так благородно. А ще благородніше безмолвне спостерігання влади. Нейхай баригам ці гроші підуть на ліки від невеліковної хвороби! Щастить!


+13
420
20 июня 2018 11:41

Цитата: evil
А ще благородніше безмолвне спостерігання влади

 

У мене, як і у вас, в добі 24 години, і мій робочий день становить кожного дня 12-14 годин.

Я відповідаю за юридичне забезпечення господарських відносин деяких комунальних підприємств + маю депутатські обовязки + маю годувати родину і займатись адвокатською практикою.

Додатково займатись "боргом Яценюка" я особисто фізично не маю можливості.

І вплинути на відносини між приватною особою та Кременчукгазом міська влада юридично не може, лише хіба що політичними засобами, але і вони можуть виявитись не ефективними, так як залежать від чиновників, які міській владі не підпорядковані.


-8
1 625
20 июня 2018 12:01

Цитата: ulyanov
Додатково займатись "боргом Яценюка" я особисто фізично не маю можливості.

Ну як же, ми ніщєброди, вас розуміємо...Вам всім не до нас. На Звонкових, Проценків час є...На нас зась...Пробачте, шо ми ще досі живемо! Пробачте також що дихаючи смрадом від північного промвузлу (як вчора ввечері) ще й сміємо цьому обурюватися...


+11
117
20 июня 2018 12:02

Пан Ульянов, вам корона не давит???? Не хочу вас огорчать, но по исполкому уже ходит разговор, что если ходите провалить какое то дело, - обратитесь к Ульянову... 


+9
420
20 июня 2018 12:13

Цитата: evil
Вам всім не до нас.

А чому вам самому не зайнятись вашою проблемою з газом, якщо така мається, а не чекати, поки її вирішить добрий дядя?

Мер цим питанням опікувався, міська рада навіть зверталась до суду з відповідним позовом, але суд вказав, що міська влада до таких відносин юридичного відношення не має та в позові відмовив. 

Якщо у вас є з приводу цього якісь претензії - то висловіть їх нашому законодавцю. Зараз навіть прокуратура не має права втручатись в подібні відносини, оскільки згідно з Конституцією ці повноваження і у неї забрані.

Ви ж придумали в своїй голові, що міська влада всемогутня і має можливість не звертати уваги на закони і повинна вирішити будь-яку вашу проблему за 5 хвилин. Дивна у вас фантазія.

Цитата: ссс
по исполкому уже ходит разговор,

"на чужой роток не накинешь платок"

 


-8
1 182
20 июня 2018 12:18

Жена ульянова в этой схеме-просто промежуточное звено,которая находится в договорных отношениях с коммунальным предприятием.Не может же ульянов голосовать за выделение денег на юруслуги и сам же их получать в "теплоэнерго".У Ильфа и Петрова есть персонаж-голубой воришка.Он никого вам не напоминает?Нам сейчас рассказывает,какую пользу принес громаде и не замечает простого предложения-На эти деньги возьмите в "Теплоэнерго"штатного юриста и он всю работу будет выполнять и не хвалиться,какой он незаменимый.А профессиональным и человеческим качествам ульянова оценку уже дали на ВК судей.Не помню точной формулировки,но в число добропорядочных людей он не  попадает.Так что же вы от него хотите?


+7
3 029
20 июня 2018 12:46

Цитата: ulyanov

займатись "боргом Яценюка" я особисто фізично не маю можливості.

Мер цим питанням опікувався, міська рада навіть зверталась до суду з відповідним позовом, але суд вказав, що міська влада до таких відносин юридичного відношення не має та в позові відмовив. 

опікувався.. зверталась .. вказав

спасибо за заботу, *** ***


+7
1 625
20 июня 2018 13:09

Цитата: ulyanov
Мер цим питанням опікувався, міська рада навіть зверталась до суду з відповідним позовом, але суд вказав, що міська влада до таких відносин юридичного відношення не має та в позові відмовив.

 

Звернення до Президента нехай мер пише, або по прем'ер-міністра. Він же по томасу строчив звернення, невже по уявному газовому боргу складно?

 

Цитата: ulyanov
А чому вам самому не зайнятись вашою проблемою з газом, якщо така мається, а не чекати, поки її вирішить добрий дядя?

 

Ваша нахабність безмежна. В мене є мер. Поганий він чи хороший, але він є. В мера є десяток замів. Весь той непотріб наче кліщі присмокталися до крісел із посадами. За шо вони отримують більше 40 тис. грн зарплатні із кишені платників податків? За те, аби я особисто вирішував ті проблеми, які стосуються всіх містян і повинні вирішуватися місцевою владою? 


+13
420
20 июня 2018 14:45

Цитата: mangust-1
е может же ульянов голосовать за выделение денег на юруслуги и сам же их получать в "теплоэнерго"

Таких голосовань не існує, тому що кошти на юридичні послуги з бюджету не виділяються


-6
3 961
20 июня 2018 16:02

 Так навіщо нам така влада, такий мер, такі зами, які не можуть і не мають юридичного права в вирішанні  гострих проблем кременчужан???  


+6
182
20 июня 2018 16:27

Цитата: ulyanov

Цитата: ссс
если взять юриста с центра занятости

Цитата: ссс
это экономия зарплатных денег

Ви мислите в парадигмі, згідно з якою юрист, що перебуває на обліку в центрі зайнятості ( тобто той, хто не може себе реалізувати в професії), і адвокат з 23-річним  досвідом роботи - то фахівці одного рівня, і відрізняються між собою лише рівнем заробітної плати, тому що обидва мають дипломи.

 

Пан Ульянов прав. Ведь всем известно насколько наши суды пропитаны коррупцией, какие противоречивые и нелогичные законы принимают законодатели (специально для принятия впоследствии судами решений, таких как надо). В таком коррупционном хаосе нормальный начинающий юрист работать просто не сможет... а пан Ульянов может!)))


0
420
20 июня 2018 18:26

Цитата: evil
За шо вони отримують більше 40 тис. грн зарплатні із кишені платників податків?

А що ще мер та "непотріб" повинні робити замість вас? Робити у вас в квартирі вологе прибирання? Мити посуд? Ваших дітей виховувати теж мер повинен?

В мережі є Закон "Про місцеве самоврядування". В ньому написані права мера та міської ради. Не хочете почитати? Бо вони мають право та зобовязані робити лише те, що їм прямо предписано тим законом.

Також є інші закони: наприклад, цивільний процесуальний кодекс, в якому написано, що лише та особа, права якої порушено, має право на звернення до суду. Якщо мер звернеться до суду в інтересах іншої дієздатної особи, то суд йому в позові відмовить.

 

У вас, як і більшості інших на цьому сайті, говорять не аргументи та бажання розібратись в проблемі, а виключно жовч та ненависть.

Цитата: Туся
навіщо нам така влада, такий мер, такі зами, які не можуть і не мають юридичного права

Юридичними правами владу, мера та замів наділяє Верховна рада у відповідних законах, а не вони самі себе. 

 

 


-2
1 625
20 июня 2018 20:12

 

Цитата: ulyanov
А що ще мер та "непотріб" повинні робити замість вас?

Особисто мені від вас нічого не потрібно. На субсидію я не претендую, але й уявний борг яценюка у розмірі майже 700 грн. виплачувати не збираюсь. Мені за людей боляче. Жовчь випирає від ненависті та обурення чим кременчужане гірші за всіх на Україні? Це плювок у облича містян. Крижопіль борг яценюка не сплачує, село Чмировка борг яценюка не сплачує, а Кременчук місто багатіїв? Чи лопушар, яких можна лошарити по повній?

Цитата: ulyanov
У вас говорять не аргументи та бажання розібратись в проблемі, а виключно жовч та ненависть.

Наприклад, я намагався розібратися навіщо мер вистрибуючи із штанців поспішком настрочив звернення до Президента що до томасу? Це прописано у "правах" мера? Це прямо прописано законом? Пан Малецький вважає, що без його особистого звернення з цього приводу нічого не вийде? Яка в тім була потреба? Чи може тисячі кременчужан атакували міськвиконком з вимогою настрочити це пісьмєцо? 

З приводу газової атаки північної промзони зверення не строче, з приводу мосту зверення не строче, з приводу уявного газового боргу не строче...томас-на получай!

 


+7
420
20 июня 2018 20:24

Цитата: evil
З приводу газової атаки північної промзони зверення не строче

Зайдіть на сайт міської ради - там інформація про кілька десятків звернень - починаючи від окремих депутатів, закінчуючи рішеннями міської ради. Місто навіть найняло науковий інститут для рекомендацій щодо вирішення цієї проблеми, є програма дій, ми проводили виїзні обстеження, звертались до правоохоронних органів, сюди приїздили науковці і проводили заміри, була їх пресконференція тощо.

Але у вашій реальності - ніхто нічого не робить, звичайно ж.

Цитата: evil
з приводу мосту зверення не строче

Кілька звернень було до центральних органів влади лише за останній рік від ради, від окремих депутатів, від народного депутата.

На останній сесії ми навіть взяли на баланс міста дорожнє покриття мосту, щоби місто мало правові підстави для його ремонту та утримання.

Цитата: evil
з приводу уявного газового боргу не строче

Міська рада за дорученням мера зверталась до суду, який відмовив в позові. Чому - я пояснював вище.


-6
1 182
21 июня 2018 07:10

Цитата: ulyanov
А що ще мер та "непотріб" повинні робити замість вас?

Наглость,цинизм ,неуважение к простым людям так и звучит из каждой фразы оборзевшего чинуши.Причина здесь понятна-к власти они пришли через обман и фальсификации,им плевать на мнение людей.

А что касается того,что должен делать мэр и "непотриб":

я не должен знать,сколько писем и куда написали чинуши,живущие на мои и общественные деньги(налоги).Мы наняли всю эту филотово-сиреневую нечисть на работу и платим налоги.И в городе не должно вонять,должны быть дороги и мосты,не должно быть никаких "боргив яценюков,гройсманов и иже с ними.А сколько и куда было обращений,мне все равно.Не можете выполнять свои обязанности-идите по известному адресу,пока вас не вынесли и в  мусорный бак не поселили.


+10
1 026
21 июня 2018 14:02

Цитата: mangust-1
.Мы наняли всю эту филотово-сиреневую нечисть на работу
- от у цій фразі вся суть: Ми...делегували тим людям повноваження розпоряджатися містом, бюджетом і т.д. тепер пожинаємо плоди, подобалися ж суботники, толоки, фарбовані лавки та бордюри? Ах які молодці - організували жителів на суботник, а давайте їх за це виберем до міської ради...

Пан Ульянов перш за все дбає про свою сім"ю для якої заробляє гроші і немає нічого дивного, що свою роботу він цінить саме так. Якщо є можливість заробляти на послугах комунальним підприємствам, то він буде це робити, як і кожен нормальний чоловік.

Цитата: Туся
А, труд сталевара, шахтаря, хлібороба може? З них і 5 тис вистачить....
- якщо всі перераховані готові продавати час свого життя саме за таку ціну, то це лише їх вибір. Чи їх хтось насильно тримає на заводах, шахтах, полях?


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх