Третина пожежних гідрантів у Кременчуці - несправні

12.06.2018, 12:08 Просмотров: 1 459 Комментариев: 1

 

Більше половини гідрантів - не мають показчиків

Третина пожежних гідрантів у Кременчуці - несправні. Про це повідомили сьогодні, 12 червня, на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у мерії.


Всього у Кременчуці 1 122 пожежних гідранта, 387 з них, за даними ДСНСників, - несправні та не можуть бути використані під час гасіння пожежі. Це майже 35%. Ще 791 гідрант не має показчиків. Гідранти знаходяться на балансі «Кременчукводоканала».


У травні водоканал замінив 18 пожежних гідрантів. Директор департаменту житлово-комунального господарства міста Іван Москалик повідомив, що після перегляду виконання показників міського бюджету за 6 місяців, на відновлення роботи решти пожежних гідрантів будуть спрямовані бюджетні кошти.  

Автор: Руслана Горгола Источник фото: Радіо ТРЕК

Комментарии: 1

1 142
12 июня 2018 16:31

Думаю не работает гораздо больше. В 2015году на Гвардейской горели автомобили (был поджёг). Пожарка "по стечению обстоятельств" пришла почти пустая. Тогда вскрыли на районе шесть или семь люков с гидрантами и ни с одной не смогли докачать воду в цистерну пожарного автомобиля. (ждали вторую, полную машину).


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх