В кінці робочого дня: як «Лубни» виходить в Чорне море

12.06.2018, 18:01 Просмотров: 2 450

 

Контрольні виходи ще трьох новозбудованих малих броньованих артилерійських катерів, серед яких «Кременчук», також відбудуться найближчим часом

Малий броньований артилерійський катер «Лубни» успішно проходить завершальний етап заводських ходових випробувань перед прийняттям до складу надводних сил військово-морського флоту України. Спільно з представниками промисловості, екіпаж перевіряє усі характеристики та можливості катера.


Катер перевірили у штормових умовах на маневревість, випробувавши різну швидкість ходу та потужність двигуна. А на морському полігоні провели перевірку озброєння та систем спостереження.


- Катер фактично вже знаходиться на фініші по прийому, - зазначив перший заступник командування ВМС ЗСУ, голова комісії Андрій Тарасов.


За його словами, всі поставлені під час випробування завдання були успішно виконані. Контрольні виходи ще трьох новозбудованих малих броньованих артилерійських катерів, серед яких «Кременчук», також відбудуться найближчим часом. Якщо все буде вдало, то докінця року усі четверо стануть в стрій бойових одиниць флоту.Нагадаємо, у грудні минулого року чотири нових катери, які збудували для ЗСУ, отримали назви: «Лубни», «Вишгород», «Нікополь» та «Кременчук». 

Автор: Альона Душенко Источник видео: Телерадіостудія Бриз МО України
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх