Хокеїсти «Кременчука» у складі збірної України здобувають першу перемогу на чемпіонаті світу

23.04.2018, 13:03 Переглядів: 2 134

Підопічні Олександра Савицького всуху обіграли збірну Румунії

22 квітня національна збірна команда України з хокею розпочала свої виступи на чемпіонаті світу в Дивізіоні 1В. Як повідомляє прес-служба Федерації хокею України, змагання проходять в литовському Каунасі.

Першим суперником підопічних Олександра Савицького була збірна Румунії. Протягом майже всього поєдинку «синьо-жовті» володіли ігровою та територіальною перевагою. А рідкісні небезпечні атаки на наші ворота нейтралізував Сергій Гайдученко.

Відкрили рахунок українці на 14-й хвилині гри, коли Кирило Катрич не без допомоги рикошету перетворив в гол стрімку контратаку українців. Другу шайбу у складі нашої команди також закинули представники номінального четвертого ланки. Дмитро Німенко грамотно вийшов з кута майданчика, виїхав на п'ятак і переграв Патрика Польц. А під завісу другого періоду Микита Буценко втретє запалив червоне світло за воротами румунів.

У третьому періоді закинутих шайб глядачі не побачили. А наш голкіпер Сергій Гайдученко оформив другий у кар'єрі шатаут в светрі збірної.

У першому поєдинку ігрового дня команда Японії лише в додатковий час здолала Естонію (2:1 ОТ).

Сьогодні наші хокеїсти гратимуть саме проти естонської команди. Початок матчу о 12:30 за київським часом.

Румунія – Україна – 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

Склад України: Гайдученко. Жовнір – Ігнатенко, Толстушко – Петрухно, Татаренко – Романенко, Матвієнко – Катрич. Лялька – Захаров – Міхнов, Бойков – Карпенко – Чернишенко, Гаврік – Гриценко – Рамазанов, Бабинець – Буценко – Німенко.

Голи: 0:1. Катрич (Німенко, Буценко, 13:12), 0:2. Німенко (Бабинець, 28:55), 0:3. Буценко (Бабинець, 38:49)

Напередодні у Києві завершився чемпіонат світу серед юніорів в Дивізіоні 1В, де грає нападник ХК «Кременчук» Гліб Кривошапкін. Українська команда в останньому поєдинку обіграла Румунію з розгромним рахунком 6:0. Команда Олега Ігнатьєва завоювала золоті медалі і перейшла до Дивізіону 1А.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФХУ Джерело відео: IIHF Worlds 2018