Троє юних борців завоювали нагороди на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

8.04.2018, 15:05 Переглядів: 4 763

 

Вихованці КДЮСШ «Авангард» виступили на чемпіонаті серед молоді

2-4 квітня у Рівному проходив Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2003-2004 р.н. Юні борці з Кременчука КДЮСШ «Авангард» увійшли до складу збірної Полтавської області: Богдан Мирний, Андрій Гура, Сємінцов Ілля, Андрій Голуб, Хутько Сергій, Ерік Шевченко, Владислав Іваніна, Андрій Кондюхов.


 


Наші спортсмени завоювали на турнірі медалі різного ґатунку:

  • Владислав Іваніна (тренер Бузько Сергій Володимирович) у ваговій категорії 62 кг завоював золото
  • Андрій Кондюхов (тренер Бузько Сергій Володимирович) завоював срібло
  • Андрій Голуб (тренер Коханевич Анатолій Іванович) у ваговій категорії 75 кг отримав бронзу


Також залікове V місце вибороли борці Ерік Шевченко (тренер Бузько Сергій Володимирович), Андрій Гура (тренер Коханевич Анатолій Іванович) , Сергій Хутько (тренер Троян Микола Миколайович).


У Кременчуці нещодавно відбулися змагання відкритого чемпіонату ДЮСШ «Авангард» серед молодших юнаків 2006-2007р.н. 28 березня до Кременчука з'їхалися юні борці з усієї Полтавської області.



Вагова категорія 29 кг

1 м - Кибаров Кирил (Кременчук)

2 м - Сахаров Максим (Кременчук)

3 м - Мохун Артем (Кременчук)

3 м - Серго Георгій (Кременчук)


Вагова категорія 32 кг

1 м - Ярещенко Дмитро (Полтава)

2 м - Ричков Тимур (Кременчук)

3 м - Кравченко Богдан (Решетилівка)

3 м - Степанов Ростислав (Миргород)


Вагова категорія 35 кг

1 - Співак Данило (Кременчук)

2 м - Іваніна Олександр (Кременчук)

3 м - Баранов Іван (Полтава)

3 м - Іванов Богдан (Кременчук)


Вагова категорія 38 кг

1 м - Антоненко Ілля (Полтава)

2 м - Михайлик Олександр (Кременчук)

3 м - Ткачук Євген (Кременчук)

3 м - Перетяка Артем (Хорол)


Вагова категорія 42 кг

1 м - Чхалов Василь (Кременчук)

2 м - Азізов Єміль (Полтава)

3 м - Пащенко Дмитро (Лубни)

3 м - Олефір Іван (Решетилівка)


Вагова категорія 50 кг

1 м - Арсенюк Ігор (Кременчук)

2 м -Грималюк Сирафим ( Миргород )

3 м - Тритенко Дмитро (Кременчук)

3 м - Гриценко Артем (Полтава)


Вагова категорія +50 кг

1 м - Педенко Сергій (Решетилівка)

2 м - Брильов Михайло (Полтава)

3 м - Мельник Дмитро (Кременчук)


 

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Федерація греко-римської боротьби
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 37 від 15 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх