Вулиці Кременчука приведуть у відповідність до норм українського правопису

16.03.2018, 13:32 Переглядів: 3 412

 

Перейменувати перейменоване: хочуть перейменувати лише 18 вулиць, хоча планували раніше 117 вулиць

У Кременчуці хочуть перейменувати 18 вулиць та привести у відповідність до норм українського правопису. Рішення прийняли на засіданні комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у Кременчуці.Товариство української мови звернулося з пропозицією привести у відповідність до норм українського правопису назви вулиць. Під перейменування потрапляють 18 вулиць. Щодо чотирьох вулиць, по яким виникли дискусії, прийняли рішення звернутися до Інституту української мови НАН України за роз’ясненнями.


Громадські діячі пропонували також до назв вулиць, які носять прізвища відомих людей додати ще й імена, наприклад вул. Макаренка – вул. Антона Макаренка. Зійшлися на тому, що назви не змінюватимуть, а на вулицях розмістять таблички з інформацією про тих людей, на честь яких вони названі.


Після отримання роз’яснень Інституту української мови НАН України рішення комісії винесуть на розгляд сесії Кременчуцької міської ради.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх