Кременчужанка проти виконкому: як затягують судовий розгляд справи

8.02.2018, 12:01 Переглядів: 3 686

 

Виконком застосував класичну схему затягування процесу

Сьогодні, на 9 годину в Автозаводському райсуді була призначена до розгляду справа за позовом Лариси Гориславець, спікоординаторки проекту «Відкритий доступ», до виконкому Кременчуцької міської ради. Нагадаємо, вона просить визнати протиправним та скасувати рішення виконкому стосовно Порядку проведення відкритих слухань по тарифах на компослуги та проектах інвестиційних програм.

 

 

Положення було ухвалене з грубим порушенням процедури прийняття рішень виконкомом: проект був неналежним чином оприлюднений і не пройшов процедуру обговорення як регуляторний акт. Положення суперечить інтересам громадян: не конкретизує, яким чином повинні бути враховані їхні пропозиції. 


Проте судове засідання не відбулося — про те, що справу сьогодні не розглядатимуть, Лариса Гориславець дізналася лише тоді, коли прийшла до суду. Як з'ясувалося, 18 січня виконком подав апеляційну скаргу на ухвалу Автозаводського районного суду про відкриття адміністративного провадження у даній справі. Виконком оскаржує підсудність справи Автозаводському райсуду.

 

Апеляційний суд не прийняв скаргу виконкому до розгляду — скаржник не заплатив судовий збір. Суд виніс ухвалу залишити справу без руху та надав час для сплати судового збору.

 

Лариса Гориславець зазначає, що не була повідомлена про те, що слухання справи в Автозаводському райсуді не відбудеться. Вона вважає, що виконком свідомо затягує розгляд справи, адже аналогічні справи щодо скасування рішень виконавчого комітету розглядає саме Автозаводський районний суд.

 

«Юристи називають таке «процесуальною диверсією», я називаю це іншими словами», - написала Лариса на своїй сторінці у Фейсбук.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ВІДКРИТИЙ ДОСТУП:

Закон «Про доступ до публічної інформації» зобов'язує владу публікувати фінансову звітність, інформацію про закупівлі, про вільні земельні ділянки, оренді комунальних приміщень, про прийняті рішення, проекти. Це дає можливість кременчужанам контролювати владу, використання нею бюджетних коштів – наших з вами грошей, сплачених у вигляді податків.

Всупереч закону, частина інформації залишається закритою або публікується на сайті Кременчуцької міської ради з порушенням термінів. Ми хочемо домогтися, щоб влада неухильно дотримувалася закону. І будемо розповідати про те, що від нас намагаються заховати.

Кампанію «Відкритий доступ» у 2016-2017 роках журналісти реалізовували за підтримки МЗС Чехії у рамках програми Transition, неурядової організації NESEHNUTI і ГО «Європейський клуб».

Координатор проекту в «Кременчуцькому Телеграфі»:
Тетяна Донченко, 066-299-09-53
e-mail: t.donchenko88@gmail.com

Читайте також:Свіжий випуск

№ 40 від 6 жовтня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх