34 кременчуцьких студента отримуватимуть стипендію з міського бюджету

5.02.2018, 13:03 Переглядів: 2 798

 

Розмір стипендії залежить від того, в якому закладі навчається студент

34 кременчуцьких студента цього року отримуватимуть стипендію з бюджету міста. Розмір стипендії складе 1200 і 700 гривень, в залежності від того, в якому закладі навчається студент. Відповідний проект рішення «Про призначення стипендій Кременчуцької міської ради студентам вищих навчальних закладів м. Кременчука» прийняв сьогодні міський виконавчий комітет.


Стипендія з міського бюджету призначається студентам, які добре навчаються чи займаються активною громадською діяльністю.


Студентам вищих навчальних закладів Кременчука виплачуватимуть 1200 грн щомісяця. Учням професійно-технічних навчальних закладів - 700 грн щомісяця. Стипендію призначили з лютого по червень 2018 року включно. З міського бюджету на ці цілі передбачені щомісячні виплати у розмірі 36 тисяч 800 грн.


13 стипендій Кременчуцької міської ради за визначні успіхи у навчанні та науковій роботі призначили студентам вищих навчальних закладів Кременчука.


4 стипендії призначили студентам за визначні успіхи у навчанні учням професійно-технічних навчальних закладів.


За активну участь у громадському житті навчального закладу та міста 13 студентам вищих навчальних закладів призначили стипендію у розмірі 1200 грн та 4 учням професійно-технічних навчальних закладів у розмірі 700 грн.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх