Третій період вирішив долю матчу «Динамо» - «Кременчук»

3.02.2018, 20:52 Переглядів: 2 529

Кременчужани відправили три шайби без відповіді

3 лютого у Харкові хокейний клуб "Кременчук" зіграв з "Динамо". Підопічні Олександра Савицького змогли не лише перемогти суперника, а й у заключному періоді забити три шайбі без відповіді.

МХК «Динамо» - «Кременчук» 3:6 (1:1; 2:2; 0:3)

Шайби: 0:1 Карпенко (Грицьких, Роганов - більш.), 05:00. 1:1 Гайдамака (Колядинський), 18:46. 1:2 Гриценко (Алексанян-Петрович, Рубан), 22:33. 2:2 Чердак - більш., 27:57. 2:3 Грицьких (Карпенко, Роганов), 28:32. 3:3 Колядинський, 34:33. 3:4 Алексанян-Петрович (Карпенко, Рубан), 43:23. 3:5 Шиманський (Горлушко), 51:34. 3:6 Кривошапкін (Гриценко), 59:23

МХК «Динамо»: Гурко (Гаврилов), Чердак – Халин – Олійник, Лисин – Поддубний, Скребела – Максименко – Сиротенко, Бабчук – Друбецкой, Гайдамака – Праведний – Колядинський, Хохлов – Григорьєв, Семененко – Куликов, Ступницький – Гребенкін

ХК «Кременчук»: Петленко (Власенко), Бойков – Красильніков – Карпенко, Роганов – Грицьких, Алексанян-Петрович – Шах – Рубан, Козачук – Толстушко, Шиманський – Гриценко – Кривошапкін, Горлушко – Савицький, Сеник – Наливайко – Поліщук

Рахунок у поєдинку відкрив капітан «Кременчука» Севастян Карпенко. Однак хокеїсти харківської команди відіграли шайбу незадовго до кінця періоду - відзначився Дмитро Гайдамака, для якого ця шайба стала першою в сезоні. Про це повідомляє прес-служба Української хокейної ліги.

У другому періоді кременчужани знову двічі виходили вперед, завдяки точним кидкам Тимура Гриценка і Владислава Грицьких. Але "динамівці" так само двічі робили рахунок рівним - по шайбі закинули Володимир Чердак і Дмитро Колядинський.

Доля поєдинку вирішилася в третьому періоді. Спочатку "Кременчук" вивів вперед Алексанян-Петрович, а потім успіх команди Олександра Савицького по черзі закріпили Артем Шиманський та Гліб Кривошапкін.

Наступний матч «Кременчук» зіграє завтра і знову проти «Динамо». Матч відбудеться у Харкові о 14:35.

P.S. Цікавим на рекорди виявився паралельний матч "білих барсів" з "Донбасом". Матч завершився перемогою "Донбасу" з рахунком - 7:3. Це шоста перемога "Донбаса" над "Білим Барсом" і 33 поспіль перемога "Донбасу"в сезоні. До речі, на цьому матчі глядачі побачили наймасовішу бійку на льоду.

Автор: Альона Душенко Джерело відео: XSPORT.ua, УХЛ