Близько 2 тисячі тонн солі за ніч висипали на дороги Полтавщини

29.01.2018, 13:24 Просмотров: 1 687 Комментариев: 3

 

Упродовж ночі розчистили 865 км автошляхів Полтавської області

865 км автошляхів Полтавської області розчистили впродовж ночі. Задіяні були всі філії ДП «Полтавський облавтодор» та приватні компанії. 


Вночі працювало 130 одиниць техніки (піскорозкидачі, солерозподілювачі, навантажувальна техніка, автомобілі з навісним обладнанням та ін.) та 155 дорожників.


 


Для ліквідації зимової слизькості та забезпечення безперебійного руху траснопортних засобів, вночі висипали 1900 тонн піщано-сольової суміші. 


За даними мерії Кременчука, у нашому місті на дороги висипали 159 тонн солі та соляно-піщаної сумуші.Зараз роботи продовжуються в Кременчуцькому, Диканському, Новосанжарському, Шишацькому, Карлівському, Чутівському районах.


- Із 300 машин, які залучаються для зимового утримання доріг Полтавської області, такого механізму немає). Працюють традиційно комбіновані дорожні машини з відвалами. А от у селищі Кушугум в Запорізькій області застосовують унікальні технології, - повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області.


Автор: Альона Душенко Источник фото: Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полатвській області Источник видео: Служба автомобільних доріг Полтавщини

Комментарии: 3

10
29 января 2018 13:56

  Этот способ очень дешовый, однако, соль -  активное химическое вещество, она приводит к корозии металических изделий, портит обувь и одежду, может вызвать алергию у людей и разедает кожные покровы у животных и птиц.


+3
649
29 января 2018 14:03

...2 тисячі тонн солі за ніч... За яку ніч? (В неділю зранку повертався додому з Сумської області , дорога від Полтави до Кремечука розчищена добре.)


+3
215
29 января 2018 18:47

Посыпают хорошо, по крайней мере у нас в Кременчуге. С ночи начали к утру уже спокойно можно ездить не боясь гололедицы! 

 


-17
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх