Кременчуцьких дітей без щеплень від кору не пускатимуть до шкіл та садочків

25.01.2018, 11:33 Переглядів: 8 291

 

На Полтавщині на кір захворіло 4 дитини, троє з яких не були щепленими від кору

Маленьких кременчужан без щеплень від кору не впускатимуть до шкіл та садочків. Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації не рекомендує пускати дітей в колективи без щеплень проти корі.


4 дітей захворіло на кір на Полтавщині, троє з них не мали щеплення проти кору. В Україні зареєстровано 958 випадків за 6 місяців, з них 70% дітей не мали жодного щеплення проти кору.


 


На офіційному сайті Департаменті освіті Кременчука розміщено лист з рекомендацією про недопущення нещеплених школярів до навчального процесу.


В зв'язку з ускладнення епідеміологічної ситуації по кору в області вважаємо за доцільне:

- заборонити прийом до дитячих навчальних закладів та шкіл дітей, не щеплених проти кору відповідно до віку; така заборона визначена Законодавством (ст 12 та 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”) та, відповідно до роз'яснення Міністерства Юстицій, не суперечать праву на освіту, визначеному Конституцією (згідно ЗУ “Про освіту” дане право забезпечується різними формами навчання - очною, заочною, екстернатом, а також педагогічним патронажем); Міністерство охорони здоров'я України підтримує згадану ініціативу (публікація сайту МОЗ);

- розглянути питання закупівлі вакцини проти кору за рахунок місцевого бюджету - для проведення щеплень в осередках дорослих (діти забезпечені вакцинами за рахунок централізованих поставок від МОЗ) та медичних працівників.scheplennya.doc [47,5 Kb] (cкачиваний: 4) scheplennya.pdf [560,09 Kb] (cкачиваний: 4)   


Тобто дітям, яких не допустили до уроків через відсутність щеплення, мають організувати дистанційну чи екстернатну форму навчання.
Щеплення дітям проти кору проводиться в дитячих поліклініках


Заклади охорони здоров’я Кременчука відповідно до потреби забезпечені вакциною КПК «Пріорікс», виробництва Бельгія. Медики зазначають, що ця вакцина - безпечна та рекомендована Всесвітньою організацією охорони здоров’я.


Щеплення дітям проти кору можна зробити безоплатно в кабінетах щеплення дитячих амбулаторій Кременчука за адресами:

  • вул. Академіка Маслова, б. 17/9, телефон реєстратури: 3-62-76
  • вул. Генерала Манагарова, б. 9, телефон реєстратури 70-09-42
  • проспект Лесі Українки, б. 80, телефон реєстратури: 75-05-51, 75-05-48
  • вул. Павлова, б. 16, телефон реєстратури: 097-0326606, 77-38-08

Графік роботи кабінетів щеплення:

Понеділок-п’ятниця – 8:00-18:00

Субота – 8:00-13:00


Дорослим, які перебували в контакті із хворими на кір, щеплення буде проводитися безоплатно за місцем проживання в амбулаторіях загальної практики - сімейної медицини комунальних некомерційних медичних підприємств «Центри ПМСД №№ 1, 2, 3» після огляду сімейного лікаря. Наразі центри забезпечені необхідною вакциною. Придбана вона за кошти міського бюджету.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 11 від 14 березня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх