Кременчужани ділитимуться досвідом освоєння місцевих коштів

25.01.2018, 12:26 Просмотров: 1 618 Комментариев: 1

 

У Кременчуці відбудеться всеукраїнська конференція для провайдерів бюджету участі у громадах

26 січня у Кременчуці відбудеться всеукраїнська конференція «Альтернативні інструменти Громадського бюджету». Захід відбудеться з 10:30 до 16:30 у конференц-залі ТРК «Європа» (вул. Соборна, 7).


До участі у всеукраїнській конференції запрошуються провайдери бюджету участі у громадах: представники муніципалітетів, активісти, експерти, які вже втілюють або планують втілювати бюджети участі у своїх населених пунктах.


Під час конференції будуть представлені інструменти для просування Громадського бюджету у громадах, що були напрацьовані в рамках проекту «Альтернативні інструменти інформаційної кампанії Громадського бюджету Кременчука».


Реєстрація триває до 15 години 21 січня за посиланням


Участь у конференції безкоштовна. Організатори забезпечують харчування протягом робочого дня та роздаткові матеріали. Учасникам з інших міст можуть бути компенсовані транспортні витрати (не більше 500 грн.).


Контактна особа: Ірина Каць ((068) 164-63-62). 

Комментарии: 1

1 547
25 января 2018 12:35

26 січня у Кременчуці відбудеться всеукраїнська конференція «Альтернативні інструменти Громадського бюджету або як вкрасти річний бюджет міста за шість місяців>


+2
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх