За корупцію до адміністративної відповідальності притягнуті 95 осіб, дисциплінарної – 84, про це повідомляє прес-служба прокуратури.
Упродовж 2017 року на Полтавщині до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, пов’язаних із корупцією, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення, притягнуті 95 осіб.
Стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 163 тис. грн. накладені щодо 10 державних службовців, 2 депутатів обласної ради, 19 депутатів місцевих рад, 19 посадових осіб місцевого самоврядування, 2 посадовців районної державної адміністрації, суддю, 2 поліцейських, 2 податківців та інших осіб.
До дисциплінарної відповідальності за порушення Закону України «Про запобігання корупції» за поданнями правоохоронців, направлених керівникам підприємств, установ, організацій, притягнуті 84 особи.








