Кременчуцькі плавці повернулися з нагородами з Горішніх Плавнів

15.12.2017, 13:01 Переглядів: 3 485

Кременчуцькі «рибки» завоювали 4 «золоті» нагороди, 3 «срібні» та 2 «бронзові» нагороди

11 та 12 грудня у Горішніх Плавнях відбувся Кубок Полтавської області з плавання. Участь у змаганнях брали спортсмени з Полтави, Горішніх Плавнів та Кременчука.

Наше місто на змаганнях представили вихованці КДЮСШ № 1.

Кременчуцькі "рибки" завоювали 4 "золоті" нагороди, 3 "срібні" та 2 "бронзові" нагороди.

Майстер спорту України Єгор Кореньков завоював 1 місце на дистанціях 200 м н/сп з результатом - 2.10.41, 50 м н/сп з результатом 0.28.90. Також Єгор завоював "срібло" на дистанції 100 м н/сп - 1.00.80, а також "бронзу" на дистанції 400 м в/ст - 4.30.81.

Назар Янкевич виграв на дистанції 50 м брас з результатом 0.31.09, а також став другим на дистанції 50 м в/ст 0.24.42.

Денис Тарасов завоював 1 місце на дистанції 100 м брас з результатом 1.12.09 і 2-ге місце на дистанції 200 м брас з результатом 2.37.52.

Серед дівчат порадувала Анастасія Колесник посіла третє місце на дистанції 50 м брас з результатом 0.41.07.

До змагань спортсменів готувала тренер КДЮСШ №1 Оксана Колесник.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: КДЮСШ №1