Залишилися лічені години на голосування за проекти Громадського бюджета Кременчука!

15.12.2017, 10:32 Просмотров: 6 037 Комментариев: 2

Залишилися лічені години на голосування за проекти Громадського бюджета Кременчука!

Кременчужани можуть проголосувати як через інтернет, так і особисто завітавши до пунктів голосування. Триватиме голосування з 16 листопада по 15 грудня

З 16 листопада розпочалося голосування за Громадський бюджет Кременчука. Напередодні відбулося засідання робочої групи. На розсуд громади Кременчука допустили 56 проектних пропозицій, це на 3 пропозиції більше, ніж у 2016 році.

 
На жаль, 9 пропозицій з різних причин було відхилено, а саме проекти: 2, 19, 20, 47, 51, 56, 57, 63, 64.


Голосування триватиме з 16 листопада по 15 грудня на веб-сайті Громадський бюджет Кременчука

 


Проголосувати можна двома шляхами:

 
1. Он-лайн реєстрація на веб-сайті - через електронну систему BankID.


Для цього потрібно бути клієнтом банку, що входить до цієї системи.


На головній сторінці веб-сайту вгорі праворуч натискаємо кнопку «Вхід» і обираємо «Вхід через BankID». Обравши банк в якому обслуговуєтесь вводимо логін та пароль до веб-банкінгу (або номер банківської картки), потім за допомогою SMS-коду підтверджується реєстрація на веб-сайті. Якщо банк передасть не всі дані, то з'явиться анкета користувача, яку треба дозаповнити.


Всі дані, що вводяться при реєстрації через BankID є захищеними. Інформація про ваші банківські рахунки не потрапляє до системи голосування або третіх осіб.


Щоб проголосувати он-лайн необхідно «Переглянути проекти» у рядку пошуку знайти потрібний проект та проголосувати.

 

2. Реєстрація через особисте звернення громадян у пункти супроводу Громадського бюджету Кременчука з паспортом і відповідними довідками (за потреби).

 

Працівник пункту супроводу вносить паспортні дані громадянина на веб-сайт ГБК, а громадянин підписує згоду на обробку персональних даних. Громадянам, які не прописані у Кременчуці, але можуть підтвердити своє місце роботи, навчання чи служби у місті, для голосування радимо звернутися у пункти супроводу ГБК.

 

Після цього громадянин, який має електронну пошту, може самостійно з власного комп’ютера встановити пароль для входу на веб-сайт ГБК. Для цього треба на головній сторінці веб-сайту натиснути вгорі справа синю кнопку «Вхід», а потім у вікні, що з’явилось, внизу зліва – голубу кнопку «Немає паролю? – Обирай новий». Далі йти по підказках.


Громадянин, який не користуються Інтернет і BankID, на етапі голосування може проголосувати за проекти ГБК (від 1 до 11), прийшовши у будь-який пункт супроводу з паспортом і готовим рішенням, за які проекти він хоче віддати свій голос.

 

Адреси і графіки роботи пунктів супроводу Громадського бюджету-2017 під час етапу голосування:

Залишилися лічені години на голосування за проекти Громадського бюджета Кременчука!

Комментарии: 2

3
16 ноября 2017 16:56

В прошлом году тоже голосовали. Выиграли! Но детскую площадку до сих пор не поставили уже конец осени, а дети так и не увидели ни качель, ни поля для футбола. Ели что площадка квт. 274, напротив дома 4.


+19
33
15 декабря 2017 12:27

Цитата: Всеволод
В прошлом году тоже голосовали. Выиграли! Но детскую площадку до сих пор не поставили уже конец осени, а дети так и не увидели ни качель, ни поля для футбола. Ели что площадка квт. 274, напротив дома 4.

 

А у нас во дворе (Бульбы, д 15) недавно поставили, работники ночами все варили и монтирвали. На открытие был Малецкий.  Стоимость говорят 100 тыс грн., но по виду так и не скажешь.  Поставили ее на месте старой площадки, которая появилась, кажется перед выборами, или на суботнике, небольшая но новая и  современная. Теперь вопрос, куда дели передыдущую, хорошего качества плащадку? Неужели не было места рядом поставить новую, и не убирать старую. Детворы во дворе много, лишней не была бы точно.


+2
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх