Що робити, якщо відмовили в отриманні посвідчення учасника бойових дій

26.10.2017, 16:02 Переглядів: 2 851

Що робити, якщо відмовили в отриманні посвідчення учасника бойових дій

Порада від в.о. директора Кременчуцького центру з надання вторинної правової допомоги Ірини Пушкаревської

Останнім часом у Кременчуці мали місце випадки відмови в отриманні статусу учасника бойових дій та посвідчення встановленого зразка.

 

Як правильно вчинити у даній ситуації, прокоментувала в.о. директора Кременчуцького центру з надання вторинної правової допомоги Ірина Пушкаревська:

 

- Якщо особі відмовлено в встановленні статусу учасника бойових дій та видачі посвідчення, необхідно в обов’язковому порядку вимагати надання письмового рішення про відмову. Далі самостійно або за допомогою юриста визначається правомірність або не правомірність такого рішення. Якщо є підстави вважати рішення не правомірним, таке рішення може бути оскаржене в суді. Якщо рішення правомірне, слід звернутися за консультацією до юриста щодо можливості звернення до суду про встановлення факту перебування в зоні АТО. Відповідно до рішення суду можливо встановлення статусу та отримання посвідчення учасника бойових дій заявником.

 
Нагадую, що за консультаціями можна звертатися до Центру надання вторинної правової допомоги за адресою, вул. Небесної Сотні, 54.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх