«Золото» з армспорту підкорилося кременчужанину Сергію Калініченку

25.10.2017, 14:26 Переглядів: 3 073

Команда Полтавської області посіла друге командне місце

Збірна Полтавської області завоювала друге командне місце з армспорту. В Одесі 8 жовтня завершився XVII Кубок України з армспорту. Змагалися спортсмени з 19 регіонів України.

Сімнадцятий рік поспіль перше загальнокомандне місце зайняла команда Харківської області. Харків'яни завоювали 17 медалей (9 золотих, 4 срібних, 4 бронзових).

Друге місце у команди Полтавської області. У скарбничці полтавців 14 медалей (7 золотих, 5 срібних, 2 бронзових). Третє місце у важкій боротьбі завоювала команда Київської області - 10 медалей (2 золоті, 2 срібні, 6 бронзових).

Головною подією для нашого міста став виступ Майстра спорту України Сергія Калініченка представника СК «Титан». Кременчужанин Сергій виборов перше місце на ліву руку та друге місце на праву руку у ваговій категорії 100 кг. Він приніс у загальний кошик команди Полтавської області дві нагороди.

Кубок України став завершальним спортивним заходом 2017 року і попереду всіх чекає новий спортивний сезон 2018 року. У 2018 році чемпіонат Європи відбудеться у м.Софії (Болгарія) в травні місяці, а чемпіонат світу - в Анталії (Туреччина) у вересні.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: СК "Титан"