Дзюдоїст Андрій Бурдун завоював «бронзу» чемпіонату України

8.10.2017, 10:28 Переглядів: 2 474

Кременчуцький спортсмен завоював нагороду в Сумах

6 жовтня кременчуцький дзюдоїст Андрій Бурдун завоював бронзову нагороду чемпіонату України. У змаганнях у Сумах взяли участь понад 400 спортсменів з 23 регіонів України. Серед учасників чемпіонату - чимало спортсменів, що мають в своєму активі перемоги на найбільших міжнародних турнірах серії Grand Prix і Grand Slam, чемпіонатах світу та Європи в різних вікових категоріях.

У ваговій категорії до 66 кг Андрій Бурдун у півфіналі програв Геворгу Хачатуряну (Дніпропетровська обл.), а в поєдинку за бронзову медаль переміг Ашота Белабекяна (Запорізька обл.).

За підсумками змагань сформували склад збірної на 2018 рік для участі в міжнародних турнірах і офіційних стартах календаря Європейського союзу дзюдо і Міжнародної федерації дзюдо.