Потрібна допомога: у 24-річної Наталі — третя операція на головному мозку. Попереду хіміотерапія

30.09.2017, 12:00 Переглядів: 3 916

Потрібна допомога: у 24-річної Наталі — третя операція на головному мозку. Попереду  хіміотерапія

Дівчина не впадає у відчай, і навіть підбадьорює рідних

Наталі Вергун нині 24 роки. Пять із них вона бореться з важкою хворобою. У 18 років лікарі діагностували в дівчини пухлину головного мозку. Зробили операцію. Потім — тривала реабілітація, але через два роки пухлина знову дала знати про себе та перетворилася на злоякісну. Друга операція пройшла важко, знадобилася тривала реалілітація: Наталі довелося заново вчитися ходити та говорити. Але вона повернулася до життя, навчалася в університеті, спілкувалася з друзями, знайшла своє кохання та вийшла заміж. Зовсім нещодавно, у вересні, пухлина знову зіпсувала дівчині життя. Знадобилася третя операція — її зробили у київській лікарні «Феофанія».

 

Потрібна допомога: у 24-річної Наталі — третя операція на головному мозку. Попереду  хіміотерапія

Потрібна допомога: у 24-річної Наталі — третя операція на головному мозку. Попереду  хіміотерапія

 

Попереду — курси лучової та хіміотерапії, а кошти в родини вже вичерпалися. Про допомогу попросив її чоловік, Сергій, який хоче поставити на ноги кохану дружину та не дати хворобі четвертий шанс.

 

Він розмістив пост у Фейсбук та звернувся до редакції «Телеграфа».

 

- Операція на мозку дуже складна. У багатьох клініках навіть не бралися її робити, але у «Феофанії» є кваліфіковані лікарі, і вони взялися оперувати Наталю. Операцію зробили 7 вересня. Попереду тривала реабілітація. Зараз дружина погано рухає рукою, симптоми схожі на стан після інсульту. Потрібні курси хіміотерапії та лучової терапії, усе це за гроші, а в нашій родині вони вичерпалися. Тому я звертаюсь до всіх небайдужих людей: допоможіть моїй дружині! Вона чудова, дуже добра дівчина і завжди допомагала іншим. Навіть зараз вона не втрачає сили духу та сама підбадьорює всіх нас, рідних та близьких, - розповів про дружину та стан її здоров'я Сергій. 

 

У лікарні Наталя має пробути щонайменше 42 дні — стільки триває курс лікування. Кожна доба перебування у «Феофанії» коштує 1200 грн; сеанс лучової терапії — 800 гривень. Потрібно 42 сеанси. Крім того, 5 тисяч гривень потрібно на таблетки.

 

Сторінка Сергія у Фейсбук перетворилася на суцільне благання про допомогу. Тут же він розміщує й квитанції про використані гроші.

 

Дайте шанс Наталці Вергун одужати та жити повноцінним життям!

Номер карти: 4149 4978 2713 5528 (Приватбанк) - Вергун Наталія Олександрівна

Телефон: 098-172-53-15 - Сергій, чоловік Наталі. 

 

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Благодійність:Свіжий випуск

№ 40 від 6 жовтня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх