«Кременчук» обігнав «Динамо» після виїзної перемоги

22.09.2017, 08:20 Переглядів: 2 895

Кременчуцький клуб тричі відзначається з 1 хвилину 48 секунд

21 вересня хокейний клуб "Кременчук" перемагає "Галицьких Левів" з рахунком - 6:2. За інформацією прес-служби клубу, матч проходив у Львівській області - в Новояворівську. До матчу команди підійшли перебуваючи поруч у турнірній таблиці - «Кременчук» з трьома очками на четвертому місці, а «леви» - програвши всі три перші матчі на п'ятому.

Кременчужани впевнено виграли 6:2 і набрали 6 очок, потіснивши за рахунок кращої різниці шайб харківське "Динамо" з третього місця (+5 проти +3).

З перших хвилин матчу "Кременчук" впевнено контролював хід поєдинку, відвантаживши у ворота суперника п'ять шайб за два перших періоду. Відзначилися Артем Шиманський, двічі Дмитро Чернишенко, Дмитро Чорний й Антон Бойков.

У заключній двадцятихвилинці господарі відіграли дві шайби, але Руслан Ефімочкін поставив крапку 6:2.

"Галицькі Леви" - "Кременчук" - 2:6 (0-2,0-3, 2-1)

«Галицькі Леви»: Дорош (Александров); Толстушко – Тонковид, Черня – Артем’єв, Порупа – Ратушний; Чобанян – Дворник – Генералов, Чіканцев – Сірченко – Арабов; Кізло – Середа – Боронило, Брага – Абаджян – Арустамов.

«Кременчук»: Петленко (Калашник); Роганов – Козачук, Наливайко – Грицких, Горлушко – Савицький; Бойков – Карпенко – Чернишенко, Алексанян-Петрович – Кривошапкин – Поліщук, Чорний – Гриценко – Шиманський, Крючьонкін, Ефімочкін.

Шайби: 0:1 Шиманський (Гриценко, Чорний), 2:51. 0:2 Чернишенко (Бойков, Роганов), 9:31. 0:3 Чернишенко (Бойков, Карпенко), 35:43. 0:4 Чорний (Горлушко, Шиманський), 36:08. 0:5 Бойков (Козачук, Чернишенко), 37:31. 1:5 Чобанян (Генералов, Двірник – більш.), 40:43. 2:5 Толстушко (Дворник, Генералов – більш.), 55:08. 2:6 Ефімочкін (Шиманський, Гриценко), 55:43.

Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький:

- Сьогодні ми своїми активними діями в атаці змусили суперника помилятися в обороні і добре використовували свої гольові моменти. Команда непогано була націлена на ворота, але нам треба додавати - більше використовувати відсоток створюваних моментів. Попри перемогу з різницею в чотири шайби гра була нервовою, де було багато силової боротьби. Господарі, молодці, в третьому періоді програючи 0:5 проявили характер.

- Який момент у матчі на ваш погляд став сьогодні вирішальним?

- У другому періоді відрізок часу, коли закинули менш ніж за дві хвилини три шайби (за 1 хвилину 48 секунд. - прес-служба) і повели 5:0. Хоча в історії хокею були випадки, коли команди відігравали п'ять шайб і вигравали, тому швидкий гол суперника в третьому періоді, потім другий, трохи зіпсували нам «нерви». Але хлопці, молодці, впоралися з хвилюванням і швидко закинули шосту шайбу.

28.09 Донбас - Білий Барс

Наступний поєдинок підопічні Олександра Савицького зіграють 27 вересня в Харкові проти місцевого «Динамо», а 29 вересня приймуть "Галицьких Левів".

Автор: Альона Душенко Фото: Євген Кравс