В одній з кременчуцьких шкіл з батьків вимагали благодійні внески

9.09.2017, 09:06 Просмотров: 8 776 Комментариев: 2

В одній з кременчуцьких шкіл з батьків вимагали благодійні внески

Батькам кошти повернули, а вчителя звільнили 

Вчитель в одній з кременчуцьких шкіл ініціювала збір коштів на господарські потреби, плату за зошити. Інформація про збір благодійних внесків надійшла до Департаменту освіти Кременчука 7 вересня.

 

У результаті перевірки факт збору коштів підтвердився. Батькам учнів кошти повернули, а з учителем розірвали трудові відносини.

 

- Попереджаємо, що в подальшому, у разі виявлення таких фактів, департамент освіти буде жорстко реагувати та притягувати до відповідальності винних осіб аж до звільнення, - повідомили у Департаменті освіти.


Керівникам освітніх закладів рекомендують під розпис ознайомити всіх працівників закладу з даною інформацією та контролювати це питання.

 

До уваги батьків, у разі виявлення подібних фактів інформуйте (можливо анонімно) в департамент освіти за телефоном 780-780.

 

Нагадаємо, що з 1 січня 2017 року у кременчуцьких школах і дитсадках заборонено збирати благодійні батьківські внески. Відповідне рішення ухвалили депутати Кременчуцької міськради 23 грудня 2016 року.

 

Комментарии: 2

772
11 сентября 2017 09:48

От прям на все місто один вчитель(ка)? І от прям за власної ініціативи, а керівництво школи "ні сном, ні духом"? Ай-яй-яй, як негарно. Капєц, наначли цапа-вібдувайла.

 

Пропоную журналістам дослідити укомплектованість шкіл навчальними матеріалами.


+4
647
28 сентября 2017 10:12

Та то вона машинально :), звикла ж за стільки років.


0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх