Кремінь не зміг втримати натиску полтавчан

3.09.2017, 18:49 Переглядів: 4 078

Футболісти Кременя програють на виїзді

3 вересня кременчуцькі футбольна команда Кремінь програє в Полтаві з рахунком 0:2.

З Кременчука до Полтави на клубному автобусі приїхали вболівальників, які підтримували команду протягом всього матчу у важливому протистоянні з лідером.

Цей матч через дискваліфікацію пропустив Дмитро Тєртишний, на щастя це останній матч і вже у домашньому матчі зможемо побачити Дмитра на полі. Допомогти “синьо-білим” не зміг досвідчений бомбардир Ігор Тимченко, який не встиг відновитися після травми, його місце в основі зайняв Влад Авраменко.

Господарі з перших хвилин взяли в облогу “Кремінь”. Вже на перших хвилинах голкіпер “синьо-білих” Андрій Олійник кулаками вибивав потужний удар полтавчан. Лише у середині таймі “Кременю” вдалося дійти до воріт суперника і завдати неточний удар по воротах Максима Кучинського. Якщо в інших командах “паркують автобус”, то нашим гравцям вдалося “припаркувати тролейбус”:) Звичайно видовищності гри як такої з нашого боку не було, але це дало втримати наступ полтавчан у першому таймі.

У другому таймі господарі продовжили тиск на “Кремінь”. На 67 хв Насібулін після контакту з Ходулею впав на газон, арбітр вказав на точку. Пенальті реалізував Трояновський, розвівши голкіпера та м'яч по різних кутах. Не встиг “Кремінь” оговтатися, як діставав з воріт другий м'яч - Насібулін пробив повз воротаря.

"Полтава" - "Кремінь" - 2:0

Голи: Трояновський 69 (пенальті), Насібулін 71

"Полтава": Кучинський, Д.Олійник (Трояновський 46), Парамонов, Бородай, Ковпак (Бараннік 67), Крапивный, Покотилюк (Сокуренко 76), Савін, Голіков, Савченко (Насібулін 56), Іванов. Головний тренер: Анатолій Безсмертний

"Кремінь": А.Олійник, Авраменко, Ченбай, Горват, Вовкодав (Янаков 57), Степанчук (В.Олійник 62), Боровський (Ентін 78), Богданов, Ходуля, Піскун (Прошенко 76), Бичков. Головний тренер: Сергій Ященко

Попередження: Голіков 90+2 - Бичков 49

Арбітр: Петренко Євген (Одеса)
Асистенти: Лібстер Андрій (Луганськ), Юхименко Михайло (Луцьк)
4-й арбітр: Коваленко Андрій (Полтава)
Спостерігач арбітражу /делегат ФФУ - Шаленко Віктор

Півзахисник "Кременя" Олександр Горват після матчу поділився, що на останньому тижні був щільний графік ігор, який позначився на грі команди:

- Я думаю, що позначилося те що за 2 останні тижні зіграли три дуже важких і динамічних матчі. При цьому постійно змінювався покриття ґрунту, на яких проходили матчі. Накопичилася втома. Через це, я думаю, у нас і не виходило особливо контролювати м'яч, більшу кількість часу грали без м'яча, а це нелегко. Зламав звичайно психологічно не заслужений пенальті й внаслідок - гол. Може якби його не було, гру змогли б звести до нічиєї. Але я вважаю що ця поразка піде нам на користь, ми винесемо з нього урок і будемо сильнішими в наступних матчах. Є трохи часу відновити сили після важкої гри й готуватися на домашню гру, в якій гратимемо на перемогу. Хочу подякувати нашим уболівальникам, які приїхали на матч і дуже добре нас підтримували, ми розраховуємо на ще більшу підтримку в домашній грі.